To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Finał konkursu wiedzy o funduszach europejskich    -   24/5/2011
Tropami Dotacji
Już w najbliższą środę 25 maja o godzinie 10:00, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatów bocheńskiego, brzeskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego wykażą się wiedzą o funduszach europejskich w czasie finału konkursu wiedzy „Tropami Dotacji”. Do finału konkursu, który odbędzie się w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie zgłoszonych zostało 20 uczniów, którzy będą reprezentować siedem szkół.

Ogloszenie

”Od kilku lat nasz region przeobraża się dzięki unijnemu wsparciu. Po okresie korzystania ze środków przedakcesyjnych, od 2004 roku samorządy, instytucje i przedsiębiorstwa ubiegają się o dofinansowanie z funduszy strukturalnych, funduszu spójności, mają również możliwość aplikowania do programów wspólnotowych. Warto rozpoznawać i zauważać zachodzące zmiany, by móc z nich w pełni korzystać. Warto również poznawać mechanizmy przyznawania środków unijnych szczególnie w przypadku młodych osób, które wkrótce same będą mogły korzystać z dotacji unijnych. Stąd w Departamencie Funduszy Europejskich zrodził się pomysł zorganizowania konkursu wiedzy o funduszach unijnych dla młodzieży ponadgimnazjalnej. W marcu br. Zarząd Województwa Małopolskiego przyjął uchwałą regulamin konkursu „Tropami dotacji!”, teraz nadchodzi czas na wyłonienie zwycięzców” - piszą organizatorzy konkursu.

Do finału konkursu, który odbędzie się w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie zgłoszonych zostało 20 uczniów, którzy będą reprezentować siedem szkół z terenu Tarnowa, Bochni, Szczucina, Tuchowa, Ryglic i Gromnika. Finał konkursu przebiegał będzie w dwóch etapach. W pierwszym wszyscy finaliści rozwiążą test wielokrotnego wyboru a dziesięć osób, które zrobi to najlepiej zakwalifikuje się do drugiej części finału. Tutaj każdy uczestnik odpowie na trzy wylosowane przez siebie za pomocą koła fortuny pytania. Osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów w finale, zdobędzie pierwsze miejsce i cyfrowy aparat fotograficzny. Drugie miejsce nagrodzone zostanie odtwarzaczem multimedialnym a trzecie miejsce – cyfrową ramką do zdjęć. 

Organizatorzy konkursu już teraz planują przeprowadzenie jego drugiej edycji. Tym razem zaproszona do konkursu zostanie młodzież z całego województwa małopolskiego, by już jesienią stanąć w szranki, zaopatrzona w wiedzę o dotacjach unijnych i o integracji europejskiej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 02:46:38
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html