To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Radni zadecydują o udzieleniu absolutorium prezydentowi Ryszardowi Ścigale    -   24/5/2011
W czwartek sesja absolutoryjna
„Za nami bogaty, ekspansywny rok w rozwoju miasta” - tak zaczyna się nadesłana przez magistrat informacja o tym, że 26 maja odbędzie się sesja Rady Miejskiej, podczas której radni zagłosują w sprawie udzielenia Prezydentowi Miasta absolutorium za rok ubiegły. Absolutorium oznacza poparcie dla pracy szefa samorządu. Jest jedną z najistotniejszych form kontroli organu stanowiącego, jakim jest Rada Miejska nad organem wykonawczym, czyli Prezydentem.

Ogloszenie
>

Jak pisze magistrat, dane liczbowe wskazują, że w roku 2010 miasto zwiększyło swój majątek o ponad 150 mln złotych, co stanowi wzrost o 19,26% w stosunku do poprzedniego okresu, a budżet wzrósł o 88 mln w porównaniu do roku 2009.
Wzrost wartości mienia spowodowany jest przede wszystkim realizacją wielu inwestycji z zakresu poprawy jakości i komfortu życia w mieście. Były to przede wszystkim remonty dróg – m.in. kontynuacja prac przy połączeniu węzła autostradowego Tarnów – Krzyż z drogą wojewódzką nr 977, oddanie do użytku przejścia podziemnego przy ul. Mickiewicza czy też remont ul. Matki Bożej Fatimskiej. Oddano również do użytku lub rozpoczęto modernizację blisko 200 miejsc parkingowych.

2010 rok był kolejnym z rzędu, w którym na inwestycje i rozwój miasta przeznaczono więcej środków niż w analogicznym okresie roku poprzednim roku budżetowym.
Wiele zostało zrobione w zakresie tzw. infrastruktury czasu wolnego. Z nowego Parku Wodnego mieszkańcy korzystają już od października, modernizacja obiektów sportowych zakupionych od Unii Tarnów poszerzyła bazę sportową dostępną dla mieszkańców, a kolejny już Orlik umożliwia dzieciom i młodzieży aktywne spędzanie czasu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, September 21, 2023 08:45:02
IP     : 44.200.101.84
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html