To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Najwięcej pytań dotyczyło prawnego rozwiązywania sporów sąsiedzkich...    -   25/5/2011
Prawnik za darmo - podsumowanie
Ponad siedemdziesiąt osób skorzystało z darmowych porad prawnych w Brzesku, podczas akcji zorganizowanej przez Roberta Wardzała. W ciągu sześciu godzin czterech prawników udzielało fachowych wskazówek zainteresowanym osobom, które rekrutowały się głównie z powiatu brzeskiego.

Ogloszenie

Prawnicy przyjmowali interesantów w Miejskim Ośrodku Kultury od g. 9 do 15. Wśród osób poszukujących u nich pomocy dominowali ludzie w wieku ponad 50 lat, ale byli także młodsi mieszkańcy. Większość z nich pochodziła z powiatu brzeskiego, chociaż zdarzali się także mieszkańcy powiatu tarnowskiego i bocheńskiego. Porad szukali zarówno mężczyźni jak i kobiety. Wśród poruszanych spraw najczęściej pytano o możliwość rozwiązywania na drodze prawnej sporów sąsiedzkich, pojawiły się pytania dotyczące postępowania spadkowego oraz problematyka związana z obowiązkami alimentacyjnymi. Często proszono także o porady w sprawach rozwodowych. -Generalnie klienci wychodzili zadowoleni i dopytywali, czy przewidywane jest kolejna tego typu akcja - relacjonuje Robert Wardzała.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy z inicjatywą w tej sprawie Robert Wardzała wyszedł we wrześniu ubiegłego roku organizując prawne, nieodpłatne wsparcie dla mieszkańców w Tarnowie. W tym roku kolejna, czwarta akcja "Prawnik za darmo" planowana jest w czerwcu także w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 03:02:49
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html