To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Spektakl Teatru Maska z Rzeszowa w Centrum Sztuki Mościce    -   26/5/2011
Nieznośne Słoniątko
Skąd wziął się w górze deszcz? Dlaczego słoń ma krótszą szyję niż żyrafa? I dlaczego słonie mają tak krótkie nosy, przypominające kształtem but? - to tylko kilka z niekończącej się listy pytań nurtujących małe słoniątko. Ale jak tu nie pytać o wszystko, kiedy chce się poznać tajemniczy i intrygujący świat? Przecież ten tylko znajdzie odpowiedź, kto będzie jej szukał! Ciągłe pytania małego słoniątka męczą dorosłych, nie dostrzegających nic ciekawego w padającym deszczu i tym, że jedni mają szyje długie a inni krótkie. Irytuje ich dociekliwość malca i nazywają go nieznośnym. Dlatego pewnego dnia, małe słoniątko postanawia samo odkryć, co krokodyl jada na obiad... Centrum Sztuki Mościce zaprasza 5 czerwca o godz. 11:00 na kolejny spektakl w cyklu Teatr Młodego Widza. Tym razem Teatr Maska z Rzeszowa zaprezentuje przedstawienie pt. „Nieznośne Słoniątko”.

Ogloszenie

Jak skończy się historia małego słoniątka? Czy jego ciekawość nie zostanie wykorzystana przez krokodyla? I dlaczego na końcu sztuki słonie będą mieć już długie nosy? Dzieci znajdą odpowiedzi na te pytania w spektaklu opartym na motywach bajki noblisty, Rudyarda Kiplinga.
A dorośli być może popatrzą z przymrużeniem oka na najmłodszych zadających dziwne pytania i zapamiętają, że nie ma głupich pytań. Są tylko głupie odpowiedzi.

Przedstawienie dla: dzieci od 4 lat. Czas trwania: 68 min.
Obsada: Nieznośne słoniątko: Ewa Mrówczyńska, Pani Bajka: Małgorzata Szczyrek, Kolokolo: Kamila Rybacka, Żyrafa: Marta Bury, Struś: Henryk Hryniewicki, Pawian: Tomasz Kuliberda, Hipopotam: Andrzej Piecuch, Wąż: Bogusław Michałek.

Duża Scena Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1, 5 czerwca godz. 11:00.
Bilet: 15 zł, bilet rodzinny: 38 zł (trzecia osoba w rodzinie 8 zł). Sprzedaż i rezerwacja: kasa MCK, tel. 14 633 46 04. www.mck.tarnow.pl.


UWAGA KONKURS! Mamy podwójne, bezpłatne zaproszenie na to widowisko (dla dziecka i rodzica). Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło: TMW SŁONIĄTKO. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Zaproszenie przyznane zostanie 4 czerwca po godz. 18.00.
Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 21:42:58
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html