To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pierwszy w historii koncert Orkiestry CSM    -   27/5/2011
Muzyczne Tarasy
26 czerwca o godz. 19:00 w Centrum Sztuki Mościce nastąpi inauguracja Festiwalu Muzyczne Tarasy. Po raz pierwszy w koncercie wystąpi Orkiestra Symfoniczna Centrum Sztuki. Orkiestra jest innowacyjnym pomysłem CSM, prezentującym nową jakość i kreatywność instytucji w poszukiwaniu nowych rozwiązań i wartości dodanej w działaniach kulturalnych. Skupiać będzie grono najlepszych polskich muzyków - solistów i kameralistów, którzy choć często wcześniej ze sobą nie występowali, zostaną zaangażowani przez Centrum do projektu artystycznego o randze festiwalowej.

Ogloszenie

W programie koncertu inauguracyjnego zabrzmią utwory jednego z najwybitniejszych hiszpańskich kompozytorów XX wieku - Joaquína Rodrigo. Wykonane zostaną dwie jego kompozycję Fantazja dla Szlachcica oraz Concierto de Aranjuez na gitarę solo i orkiestrę. Dodatkowo orkiestra wykona uwerturę Espania E. Chabriera. Solistą koncertu będzie Waldemar Gromolak - wirtuoz gitary klasycznej, absolwent Hochschule für Musik w Kolonii w klasie światowej sławy gitarzystów prof. Roberto Aussela i prof. Huberta Käppela. Orkiestrę Symfoniczną Centrum Sztuki poprowadzi jeden z najlepszych i najbardziej uznanych dyrygentów w Europie Tadeusz Wojciechowski.
Dodajmy, że na program IV Festiwalu Muzyczne Tarasy złoży się w sumie 5 koncertów, które - poza występem inaugurującym wydarzenie - odbędą się tradycyjnie na tarasie instytucji.

Głównym Mecenasem Festiwalu Muzyczne Tarasy jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.

Cena biletu: 40 zł. Sprzedaż i rezerwacja : Kasa CSM, tel. 14 633 46 06.

UWAGA: KONKURS !
Mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres konkursy@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło „TARASY 1”. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Konkurs rozstrzygnięty zostanie w dniu koncertu ok. godz. 11:00. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 22:52:19
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html