To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dwa szpitale i dwie pensje dyrektora    -   27/5/2011
Interpelacja radnych wojewódzkich
Radni Sejmiku Województwa Małopolskiego – Lucyna Malec, Krzysztof Tenerowicz i Piotr Sak (PiS) zamierzają w dniu 30 maja podczas sesji Sejmiku złożyć interpelację w sprawie zatrudnienia dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o. w innej jednostce służby zdrowia. ”W nawiązaniu do artykułu prasowego opublikowanego w Gazecie Krakowskiej pod tytułem „Raz Bochnia, raz Kraków, czyli dwa szpitale i dwie pensje dyrektora” z dnia 19 maja 2011 r., autorstwa Magdaleny Jadach, dotyczącego równoczesnego pełnienia przez Pana Wojciecha Szafrańskiego funkcji Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o. i Szpitala Powiatowego w Bochni im. bł. Marty Wieckiej, niniejszym zwracamy się o podjęcie pilnych działań zmierzających do unormowania przedmiotowej sytuacji i zobowiązania wyszczególnionej powyżej osoby do złożenia deklaracji co do woli dalszego zatrudnienia w spółce kapitałowej samorządu województwa oraz zobowiązania go do niezwłocznej rezygnacji z funkcji dyrektorskiej Szpitala Powiatowego w Bochni pod rygorem sankcji w postaci dyskontynuacji współpracy” - czytamy w interpelacji.

Ogloszenie

A oto zawarte w interpelacji pytania:
”1. Czy Pan Wojciecha Szafrański poza pełnionymi powyżej funkcjami, piastuje również inne stanowiska w spółkach prawa handlowego lub jednostkach organizacyjnych? W przypadku odpowiedzi twierdzącej, proszę o podanie tychże podmiotów.
2. Czy zajmowanie innych stanowisk poza funkcją Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o. nie koliduje z należytym wypełnianiem obowiązków z niej wynikających? Czy Zarząd Województwa Małopolskiego nie ma przekonania o konieczności silnego i wyłącznego zaangażowania Pana Wojciecha Szafrańskiego w sprawy Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o. z uwagi na jego trudną sytuację finansową?
3. Na jakiej podstawie prawnej jest zatrudniony Pan Wojciech Szafrański? Czy i jaki system czasu pracy go obowiązuje? Czy Pan Wojciech Szafrański pobiera wynagrodzenie w pełnej wysokości pomimo swojej absencji w Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o. Czy jest to zgodne z postanowieniami umowy, która łączy go z spółką kapitałową samorządu województwa?
4. Czy w zawartej umowie z Panem Wojciechem Szafrańskim zawarta jest klauzula o zakazie konkurencji? W wypadku odpowiedzi negatywnej proszę o podanie przyczyn, dlaczego nie została ona transponowana do umowy.
5. Jak Zarząd Województwa Małopolskiego ocenia dotychczasową działalność Pana Wojciecha Szafrańskiego w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o.?
Mając zatem na uwadze powyższe, wnosimy o ustosunkowanie się do przedstawionej kwestii i stosowną odpowiedź w trybie przewidzianym w Statucie Województwa Małopolskiego.”
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 02:48:46
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html