To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Gmina Tarnów: unijne pieniądze dla zgłobickich strażaków    -   30/5/2011
Nowy samochód strażacki
Kolejny sukces w pozyskiwaniu środków unijnych odnotował na swoim koncie samorząd Gminy Tarnów. Tym razem są to pieniądze na nowy samochód strażacki.

Ogloszenie

Pieniądze z Małopolskiego Programu Operacyjnego w ramach projektu pod nazwą „Zakup sprzętu na potrzeby wzmacniania potencjału ratowniczego małopolskich strażaków” trafią do ochotników ze Zgłobic. Zostanie za nie zakupiony lekki samochód ratowniczo-gaśniczego. Wartość samochodu to około 150 tysięcy złotych. Dotacja przekazana za pośrednictwem Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej wyniesie dziewięćdziesiąt tysięcy złotych, reszta stanowić będzie wkład własny jednostki. -Aby to zadanie zrealizować, przekazałem już zgłobickim strażakom sześćdziesiąt tysięcy złotych dotacji celowej – podkreśla wójt Grzegorz Kozioł.
Nowy samochód do zgłobickiej OSP trafi już jesienią.
-Bardzo się cieszę, że w chwili, kiedy wyczerpały się już środki z dużych unijnych programów, my nadal potrafimy z sukcesem sięgać po pieniądze. Nie są to już miliony złotych, jak w poprzednich latach, ale fakt, że po nie nadal sięgamy, dowodzi naszej skuteczności jako samorządu. Dlatego chciałbym podziękować zarządowi zgłobickiej jednostki OSP, bo to dzięki staraniom ochotników ze Zgłobic udało się te środki pozyskać – konkluduje włodarz Gminy Tarnów.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 04:41:42
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html