To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejny oddział Specjalistycznego Szpitala im. E. Szczeklika    -   30/5/2011
ZOL przy ul. Szpitalnej otwarty
-Powstanie placówki tego typu jest wyzwaniem, misją, odpowiedzią na potrzeby starzejącego się i wymagającego opieki społeczeństwa. Opiekunowie, personel placówki takiej jak ta, realizują w swojej codziennej pracy trudną misję niesienia pomocy z zachowaniem szacunku dla przyjętych przez chorego i jego rodzinę wartości i norm oraz określonych przez nich sfer prywatności. Dlatego całemu zespołowi nowo otwieranego Zespołu Opiekuńczo – Leczniczego życzę wytrwałości, siły i jak najwięcej satysfakcji z codziennej pracy – powiedział podczas uroczystości otwarcia nowego ZOL-u w Tarnowie prezydent Ryszard Ścigała. Jak przypomina tarnowski magistrat, nowy ZOL mieści się w obiekcie Domu Pomocy Społecznej przy ul. Szpitalnej 53 i jest kolejnym oddziałem Specjalistycznego Szpitala im. E. Szczeklika. Ze względu na potrzeby mieszkańców w zakresie opieki długoterminowej samorząd Tarnowa już od kilku lat planował utworzenie kolejnej placówki tego typu. Na potrzeby nowopowstałego zakładu opiekuńczo-leczniczego zmodernizowano część obiektu Domu Pomocy społecznej do wymogów stawianych zakładom opieki zdrowotnej.

Ogloszenie

Po zakończeniu prac budowlanych pomieszczenia nowej placówki zostały wyposażone w nowe łóżka, meble, pościel, sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, wózki inwalidzkie, itp. Obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W nowej placówce przebywać będą osoby wymagające całodobowych świadczeń pielęgniarskich z powodu chorób przewlekłych, których stan zdrowia nie wymaga leczenia w warunkach szpitalnych.
Dzięki tej inwestycji powstał nowoczesny, w pełni wyposażony Zakład Opiekuńczo - Leczniczy, w którym miejsce znajdzie ponad trzydziestu tarnowian, wymagających całodobowej opieki. Koszt utworzenia zakładu wyniósł ponad milion złotych i został w całości sfinansowany ze środków Gminy Miasta Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 03:47:35
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html