To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   17 X : Święto Ulicy Lwowskiej   -   09/10/2004
Po raz czwarty, zwyczajem zaczerpniętym z Krakowa, również Tarnów miał będzie święto jednej z głównych swoich ulic. W tym roku nie będzie to jednak ulica Krakowska, ale Lwowska. W niedzielę 17 października czeka nas kolejny, niezapomniany dzień – pełen atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych - informuje główny organizator Święta - Krzysztof Franek, właściciel Agencji Art Maks.

Ogloszenie

Podobne imprezy, organizowane pod patronatem Urzędu Miasta wrosły już na stałe w życie kulturalno-rozrywkowe Tarnowa. Poprzednie gromadziły nawet kilkadziesiąt tysięcy uczestników.

17 października już od godziny 10.00 na odcinku Lwowskiej, między Bramą Pilzneńską a ulicą Starodąbowską, trwać będzie nieprzerwanie festyn dla całych, wielopokoleniowych rodzin Tarnowian. Będą m.in. koncerty – The Way, Mim, Leliwa Jazz Band ; pokazy - mody, aerobiku, walk rycerskich, modelarstwa; konkursy – plastyczny, najdłuższy pies, Honorowy Mieszkaniec Lwowskiej. Dla amatorów mocnych wrażeń przygotowano skoki na bungy, loty widokowe balonem oraz przejażdżki gokartem. Oprócz tego odbędzie się turniej street-balla, prezentacja naszej sportowej dumy - Drużyny Żużlowych Mistrzów Polski. Na Lwowską wjadą też motocykle a na nich członkowie Tarnowskiej Konfederacji Motocyklistów „Wataha” a także samochody BMW, uczestniczące w I Małopolskim Zlocie Samochodów BMW - Tarnów 2004.

Możemy poszczycić się udziałem w naszym przedsięwzięciu wiodących firm na polskim rynku, z których ofertą będzie można zapoznać się podczas Święta - mówi Krzysztof Franek.
Nie są to jeszcze wszystkie atrakcje w tym dniu, jak obiecują organizatorzy – będzie ich znacznie więcej. Finał imprezy przewidziany jest na godz. 21 – jako gwiazda wieczoru zagra zespół „Żuki”.

Jednym z patronów medialnych przedsięwzięcia jest nasz portal. W związku ze "Świętem Ulicy Lwowskiej" ogłaszamy konkurs, który rozstrzygnięty zostanie w przeddzień imprezy. Do tego czasu wszyscy, którzy prześlą nam odpowiedź na pytanie : Przez jakie tarnowskie dzielnice biegnie ulica Lwowska ? wezmą udział w niedzielnym losowaniu 10 nagród - niespodzianek. Zwycięzców wyłonimy już w sobotę wieczorem, w wigilię Święta Ulicy Lwowskiej. Dzień później upominki będzie można odebrać w naszej redakcji (Rynek 12), na chwilę lekko zbaczając z miejsca odbywania się imprezy. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie (odpowiedzi wraz z nazwiskiem należy nadsyłać na adres redakcja@intarnet.pl z dopiskiem w temacie: Lwowska), zapraszamy też do wspaniałej zabawy na Lwowskiej !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 01:40:14
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html