Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Film o Międzynarodowym Taborze Pamięci Romów na Festiwalu Musaionfilm    -   30/5/2011
Sukces Muzeum Okręgowego
Festiwal MUSAIONFILM jest przeglądem filmowym, organizowanym od 1998 r. w Muzeum Jana Amose Komenského (Uherský Brod, Czechy). Jego celem jest przybliżenie współczesnych, filmów o muzeach oraz obrazującej rozmaite wydarzenia muzealne. Prezentacje podzielone są na bloki tematyczne, prezentujące same muzea, ekspozycje – stale i czasowe, zabytki, rzemiosło, etnologię, folklor, technologie, osobowości, sztukę, tradycję, ale i przyrodę, osobliwości i in. Wyświetlane są zarówno filmy dokumentalne, jak i fabularne czy fabularyzowane, artystyczne oraz animacje. Podczas prestiżowego festiwalu w Uherským Brode Muzeum Okręgowe w Tarnowie zaprezentuje film poświęcony Międzynarodowemu Taborowi Pamięci Romów, do którego scenariusz przygotował Adam Bartosz. Film został zrealizowany przez Video Hi-Fi Zbigniew Rybski. Prezentacja odbędzie się w środę, 8 czerwca o godz. 1425, w bloku tematycznym: Tradycje i Muzea.

Ogloszenie
>

W ramach festiwalu odbywają się również wykłady i warsztaty. W 2011 r. będą one dotyczyły Wiedzy i filmu, Animacji odpowiednich do zajęć edukacyjnych oraz osiągnięć Szkoły Audiowizualnej Twórczości Impuls. Po każdym wykładzie i projekcji bloku filmowego przewidziano dyskusję.

Festiwal będzie trwał od 8 do 10 czerwca 2011 r. Szczegóły na stronie Muzeum Jana Amose Komenského: http://www.mjakub.cz.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl