To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dzień Dziecka w strugach deszczu    -   31/5/2011
Wieści z gminy Tarnów
„Nową świecką tradycją” staje się w Gminie Tarnów fakt, że Gminny Dzień Dziecka odbywa się w strugach padającego deszczu. Fatalna passa tego święta rozpoczęła się kilka lat temu, podczas pamiętnego Powiatowego Dnia Dziecka, jaki odbywał się w Zbylitowskiej Górze, ze słynnym koncertem zespołu „Dzieci z Brodą”, który zakończył się w takich strugach deszczu, że stojący przed sceną widzowie czuli się jak na polu ryżowym, mając nowi do kostek zamoczone w wodzie. Ta tradycja została podtrzymana również i w tym roku, w Koszycach Małych, gdzie w sobotę, 28 maja miał miejsce Gminny Dzień Dziecka połączony z pięćdziesięcioleciem koszyckiego przedszkola. I choć pogoda pokrzyżowała trochę plany organizatorom, żadna z zaplanowanych atrakcji nie została odwołania.

Ogloszenie

W programie pojawiły się więc zarówno występy artystyczne koszyckich maluchów, które z zaciśniętymi kciukami podziwiali rodzice, jak i profesjonalne pokazy – przedstawienie „Zdrowo i bezpiecznie” w wykonaniu zespołu Magda Show, jak i popisy taneczne w wykonaniu uczestników popularnego tanecznego telewizyjnego show „You can dance”. Na najmłodszych czekała także zabawa taneczna, losowanie atrakcyjnych nagród, pokazy teatru ognia, policji, straży pożarnej, sprzętu motocyklistów z „Watahy” oraz dogoterapia. W radosnym korzystaniu z dmuchanych zamków przeszkodziła nieco pogoda, ale można się było poczęstować atrakcjami gastronomicznymi serwowanymi prze wójta Grzegorza Kozioła, który w kucharskiej czapie dodatkowo chętnie pozował do zdjęć z najmłodszymi. Dużym zainteresowaniem cieszyło się też malowanie twarzy.
-Chciałabym podziękować rodzicom koszyckich przedszkolaków i uczniów, którzy bardzo mocno zaangażowali się w organizację Dnia Dziecka i mimo deszczu rozdali uczestnikom około tysiąca kawałków ciasta, nie licząc serwowanej kawy i herbaty. Słowa podziękowania chciałabym skierować także pod adresem wiceprezesa LKS Viktoria Marka Cichego za jego zaangażowanie i nieocenioną pomoc w przygotowaniu imprezy – podkreśla kierownik gminnego Centrum Animacji Kulturalnej Anna Pieczarka.
Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 22:12:35
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html