To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wieści z gminy Dębno    -   01/6/2011
Rekordowy staż pracy
Stanisława Pabian i Genowefa Migas - pracownice Urzędu Gminy w Dębnie - zakończyły zawodową pracę i przeszły na emeryturę. W sumie w urzędzie przepracowały 81 lat. Koledzy i koleżanki pożegnali je 31 maja w ostatnim dniu ich zawodowej pracy. Były podziękowania, wspomnienia i żal z powodu rozstania. -Obie panie były przykładem pracowników wykonujących swoje obowiązki niezwykle starannie i z wielkim zaangażowaniem. Będzie nam ich brakowało - komentuje Grzegorz Brach, Wójt Gminy Dębno.

Ogloszenie
>

Oficjalne pożegnanie nastąpiło rano. Były podziękowania od wójta Grzegorza Bracha, pamiątkowe albumy z dedykacją i okazja do wspomnień. Niektórym trudno było ukryć wzruszenie, a przy indywidualnych rozmowach nierzadko pojawiały się łzy. -Mówi się, że nie ma ludzi nie do zastąpienia, ale to nieprawda. Obowiązki zostaną przejęte przez innych, ale osób nie da się zastąpić, bo każdy jest indywidualnością - mówiła Renata Kargol, kierownik referatu administracyjnego.
W ciągu kilkudziesięciu lat prac każdy z pań wypracowała indywidualny styl prac. Genowefa Migas pracę w urzędzie rozpoczęła w 1966 roku jako 19-letnia dziewczyna. Była młodszym referentem, starszym referentem i inspektorem zawsze pracując w księgowości. Ze stażem 45 lat pracy stała się absolutną rekordzistką w urzędzie.
Stanisława Pabian do urzędu trafiła w 1975 roku. W latach 1983-1990 była sekretarzem urzędu, od 1990 roku pełniła funkcję inspektora zajmując się m.in. inwestycjami. W 1997 roku została kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego pełniąc tę funkcję do ostatniego dnia pracy. -Miała optymistyczne podejście nawet do najtrudniejszych spraw. Nie było dla niej spraw nie do rozwiązania - wspomina Marian Kurek, Sekretarz Gminy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, March 23, 2023 11:33:10
IP     : 3.236.209.138
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html