Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Międzynarodowe sukcesy tarnowskich licealistów    -   01/6/2011
Wieści z tarnowskiego magistratu
Uczniowie dwóch tarnowskich liceów odnoszą międzynarodowe sukcesy. Jak informuje tarnowski magistrat, Przemysław Pękala, który zakończył właśnie edukację w I LO, niedługo weźmie udział w Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej na Tajwanie. Natomiast Wojciech Bochenek, uczeń III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza zwyciężył w kwietniu br. w Ogólnopolskim Konkursie Neurobiologicznym dla szkół ponadgimnazjalnych i będzie reprezentował Polskę podczas konkursu we Włoszech

Ogloszenie
>

W tym roku po wygraniu eliminacji wojewódzkich, które odbyły się 29 stycznia w Krakowie, Przemysław Pękala reprezentował swoją szkołę, miasto i województwo na zawodach centralnych w Warszawie – również z tej podróży wrócił z tarczą. Tym razem jako Laureat I Stopnia Jubileuszowej XL Olimpiady Biologicznej. Zdobywając 3 miejsce uzyskał przywilej reprezentowania Polski na Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej na Tajwanie, która odbędzie się w lipcu tego roku.

Polska edycja konkursu Neurobiologicznego odbyła się w Polsce po raz pierwszy. I po raz pierwszy reprezentant Polski weźmie udział w międzynarodowym finale, który odbędzie się 16 lipca 2011 r. we Florencji we Włoszech Na trzydniowym konkursie we Włoszech, Polskę, jako jedyny reprezentował będzie Wojciech Bochenek.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl