To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Msza franciszkańska   -   09/10/2004
Z okazji dnia św. Franciszka, po raz szósty w Tarnowie odbędzie się msza św. z obrzędem błogosławieństwa ludzi i zwierząt, w której opiekunowie zwierząt mogą uczestniczyć w towarzystwie swoich pupili. Msza św. odprawiona zostanie w najbliższą niedzielę, 10 października o godz. 15-tej, na dziedzińcu klasztornym Ojców Bernardynów.

Ogloszenie

Co roku uroczystość gromadzi kilkuset wiernych, najczęściej całe rodziny z dziećmi i wraz ze swymi domowymi zwierzętami. Podobnie będzie jutro.
- Na mszy św. wierni będą modlić się, zgodnie z przesłaniem św. Franciszka, o poszanowanie życia ludzkiego i wszystkich żywych istot, a w obrzędzie błogosławieństwa oddadzą w opiekę Bożą siebie i swoje zwierzęta - poinformował nas Krzysztof Szmid z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, które organizuje nietypową mszę.

Organizatorzy proszą, aby wszystkie zwierzęta domowe były na smyczach, duże dodatkowo w kagańcach, a mniejsze na rękach lub w klatkach. (Smol)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 02:11:30
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html