To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W Szpitalu Św. Łukasza zmodernizowano kolejny oddział    -   01/6/2011
Nowoczesny oddział...
31 maja w Szpitalu Wojewódzkim Św. Łukasza w Tarnowie odbyło się uroczyste otwarcie Oddziału Chorób Wewnętrznych i Ostrych Zatruć, który został gruntownie zmodernizowany. Pomieszczenia oddziału wyposażone zostały w nowoczesną infrastrukturę techniczną i przystosowane do najwyższych standardów obowiązujących w Unii Europejskiej i rozporządzeń Ministra Zdrowia.

Posłuchaj wypowiedzi dyrektor Szpitala Anny Czech oraz ordynatora Stanisława Łaty :

Ogloszenie
>

Przebudowa - obejmująca  691,85 m2 pomieszczeń - trwała od listopada 2010r. i została w całości sfinansowana ze środków Szpitala św. Łukasza. W trakcie remontu zmodernizowane zostały:  instalacja elektryczna i specjalistyczna (w tym sieć informatyczna), instalacja wentylacji, instalacje sanitarne oraz instalacje gazów medycznych. Dla potrzeb pacjentów wykonano 15 łazienek w 2-osobowych pokojach łóżkowych, wyposażonych w umywalki, muszle ustępowe i brodziki . Obecnie oddział dysponuje również pokojem 1- osobowym z łazienką. Wykonano ponadto łazienkę dla osób niepełnosprawnych wyposażoną w brodzik z uchylnym siedzeniem oraz odpowiednie uchwyty, łazienkę chorych wyposażoną w ruchomą wannę, służącą do transportu i kąpieli w pozycji leżącej osób, które nie potrafią samodzielnie wstawać i korzystać z wanny i prysznica. Dla potrzeb personelu przebudowano pomieszczenie socjalne. Wyposażone zostały w meble kuchenne oraz część sanitarną z prysznicem. Nowe pomieszczenie kuchni posiada m.in.  w blaty robocze, kuchenkę, lodówkę a także zmywarko - wyparzarkę. Pomieszczenie brudownika wyposażono w nowoczesną myjnię - dezynfektor oraz regał ociekowy. Wyremontowano również hall  wejściowy do oddziału oraz łazienkę dla odwiedzających.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:55:24
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html