To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Goście Łukasza Maciejewskiego...    -   02/6/2011
Marian Dziędziel w Millennium
Przypominamy: 3 czerwca w kinie Millennium gościem Łukasza Maciejewskiego będzie Marian Dziędziel, wybitny aktor teatralny i filmowy, jeden z najbardziej rozchwytywanych artystów polskiego kina, aktorska ikona kina Wojciecha Smarzowskiego i Krzysztofa Krauze. Spotkanie z aktorem odbędzie się po projekcji filmu „Dom zły” Wojciecha Smarzowskiego zaplanowanej na godz. 19:00. Mamy zaproszenia na tę specjalną projekcję i późniejsze spotkanie z aktorem.

Ogloszenie

Marian Dziędziel - absolwent PWST w Krakowie. Od 1969 roku w zespole Teatru im. Juliusza Słowackiego, gdzie zagrał m.in. w: Kaliguli A. Camusa (reż. A. Duda-Gracz), Śnie o jesieni J. Fossego (reż. M. Wojciechowski), Życiu w teatrze D. Mameta (reż. M. Kuźmiński), Bułhakowie M. Wojtyszki (reż. M. Wojtyszko), Tangu Piazzolla A. Burzyńskiej (reż. J. Opalski), Łucji szalonej D. Nigro (reż. M. Piekorz). Za rolę w filmie Wesele (reż. W. Smarzowski) otrzymał nagrodę aktorską (najlepsza pierwszoplanowa rola męska) na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (2004) i Polską Nagrodę Filmową Orzeł (2005). W 2010 roku otrzymał "Złotą Kaczkę" miesięcznika Film dla najlepszego aktora w sezonie 2009/2010.

Akcja filmu rozgrywa się w surowej bieszczadzkiej scenerii, w zimowy, ponury dzień stanu wojennego. Milicyjna ekipa operacyjno-dochodzeniowa pod dowództwem porucznika Mroza prowadzi wizję lokalną w gospodarstwie Dziabasów. Podejrzany Środoń opowiada historię, która wydarzyła się jesienią 1978 roku, podczas burzliwej, pijackiej nocy. Mroczna, początkowo komiczna, stopniowo coraz bardziej przerażająca historia Środonia oraz Bożeny i Zdzisława Dziabasów, przeplata się ze szwindlami i przekrętami milicjantów, którzy uczestniczą w dochodzeniu.

UWAGA: KONKURS !
Mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres konkursy@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło „GOŚCIE - MD”. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Konkurs rozstrzygnięty zostanie w dniu projekcji/spotkania o godz. 15:00. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:26:54
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html