To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Warsztaty fotograficzne w BWA    -   03/6/2011
Po prostu „Podróż”...
Ruszyły zapisy na warsztaty fotograficzne organizowane przez Galerię Miejską BWA w dniach 30 czerwca – 1 lipca. Warsztaty, prowadzone przez Tomasza Sikorę i Andrzeja Świetlika adresowane są i do amatorów, i do profesjonalistów. Całkowity koszt – 100 zł.

Ogloszenie

Harmonogram zajęć:
Dzień I – omówienie wybranego zagadnienia oraz samodzielna praca i konsultacje
Dzień II – dalszy ciąg konsultacji oraz omówienie i ocena wykonanych fotografii.
Dyplom uczestnictwa otrzymuje się po wykonaniu i zaliczeniu zadań fotograficznych.

Tomasz Sikora - Od 1972 przez 10 lat pracował jako stały fotoreporter warszawskiego Tygodnika Ilustrowanego Perspektywy. Od 1982 - w Australii, gdzie w następnym roku założył studio fotografii reklamowej, prowadził warsztaty fotograficzne w Victoria College w Melbourne, wydawał książki i kalendarze. Twórca teatralnych i filmowych plakatów, ilustracji książkowych, realizator prac dla agencji reklamowych w Ameryce i Europie.

Andrzej Świetlik - Wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Od 20 lat mieszka w Warszawie. Współtwórca i założyciel legendarnej, awangardowej grupy artystycznej Łódź Kaliska oraz Galerii Bezdomnej. Zajmuje się fotografią artystyczną, reklamową, użytkową i prasową. Współpracuje z wydawnictwami krajowymi i zagranicznymi.

Uczestnicy warsztatów pracować będą na swoim sprzęcie. Przydatny może się okazać również laptop i statyw. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przysłanie portfolio swoich dokonań fotograficznych na adres: biuro@gm.tarnow.pl w terminie od 20 czerwca 2011.
Zapisy i rezerwacja miejsc: d 1 czerwca w BWA Galerii Miejskiej w godz. 8:00 – 16:00, telefonicznie pod numerem tel. 14 6888820 lub wysyłając maila z dopiskiem „warsztaty foto’” na adres: biuro@gm.tarnow.pl .
Warunkiem wpisu jest wpłata. Ilość miejsc ograniczona.
Informacje o warsztatach można znaleźć również na stronie BWA: www.gm.tarnow.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:46:06
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html