To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Przy okazji Forum Gospodarczego...    -   06/6/2011
Wizyta Konsula Ukrainy
Prezydent Tarnowa gościł Witalija Maksymenko, Konsula Generalnego Ukrainy. Jak informuje magistrat, rozmawiano o współpracy miasta pod Górą Św. Marcina z miastami partnerskimi w tym kraju - Biała Cerkiew, Tarnopol i Winnica.

Ogloszenie
>

Dyskutowano głównie na temat współdziałania w sferze biznesu. Mowa o wymianie handlowej, nawiązywaniu relacji o tym charakterze, które dokonywać się mogą poprzez uczestniczenie we wspólnych przedsięwzięciach o charakterze gospodarczym. Okazją mogą być organizowane w Tarnowie Forum Inwestycyjne oraz duża konferencja biznesowa, która rokrocznie, w kwietniu, odbywa się na Ukrainie i przyciąga przedsiębiorców z całego kraju.

Konsul generalny Ukrainy był gościem XI Forum Gospodarczego Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Tarnowie. Witalij Maksymenko pracuje w Krakowie. Urząd sprawuje od sierpnia 2010 roku. Nie jest to jego pierwsza praca w Polsce, w latach 1997–2001 pełnił funkcję wicekonsula Ukrainy w Krakowie. Jest absolwentem Państwowego Instytutu Pedagogicznego oraz Lwowskiego Instytutu Państwowego Zarządzania przy Prezydencie Ukrainy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:57:54
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html