Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Przy okazji Forum Gospodarczego...    -   06/6/2011
Wizyta Konsula Ukrainy
Prezydent Tarnowa gościł Witalija Maksymenko, Konsula Generalnego Ukrainy. Jak informuje magistrat, rozmawiano o współpracy miasta pod Górą Św. Marcina z miastami partnerskimi w tym kraju - Biała Cerkiew, Tarnopol i Winnica.

Ogloszenie

Dyskutowano głównie na temat współdziałania w sferze biznesu. Mowa o wymianie handlowej, nawiązywaniu relacji o tym charakterze, które dokonywać się mogą poprzez uczestniczenie we wspólnych przedsięwzięciach o charakterze gospodarczym. Okazją mogą być organizowane w Tarnowie Forum Inwestycyjne oraz duża konferencja biznesowa, która rokrocznie, w kwietniu, odbywa się na Ukrainie i przyciąga przedsiębiorców z całego kraju.

Konsul generalny Ukrainy był gościem XI Forum Gospodarczego Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Tarnowie. Witalij Maksymenko pracuje w Krakowie. Urząd sprawuje od sierpnia 2010 roku. Nie jest to jego pierwsza praca w Polsce, w latach 1997–2001 pełnił funkcję wicekonsula Ukrainy w Krakowie. Jest absolwentem Państwowego Instytutu Pedagogicznego oraz Lwowskiego Instytutu Państwowego Zarządzania przy Prezydencie Ukrainy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(07-06-2011) uristokl :
Ĺńëč çŕńňđîéůčę çŕäĺđćčâŕĺň ââîä äîěŕ - ďđčçíŕíčĺ ďđŕâŕ ńîáńňâĺííîńňč íŕ ęâŕđňčđó ÷ĺđĺç ńóä ďîěîćĺň â ďîëó÷ĺíčč ńîáńňâĺííîńňč íŕ ęâŕđňčđó.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-06-2011) akristinecel :
Express Chemist are an online pharmacy based in the UK. How - pill buy vigra - .. depression psychotherapy and pharmacology metro medical online coupon-

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-06-2011) FethyMayclela :
Hello guys, Do you want to watch Green Lantern online? It is not released yet but you can watch it online already! Click here to watch Green Lantern

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl