To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Jubileuszowa wystawa grafiki w 45. rocznicę pracy twórczej artysty    -   06/6/2011
Wernisaż Jacka Janickiego
Galeria Miejska BWA zaprasza 18 czerwca (sobota) o godz. 18:00 do Tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego na wernisaż jubileuszowej wystawy Jacka Janickiego w 45. rocznicę pracy twórczej artysty. Sama wystawa czynna będzie do 20 lipca.

Ogloszenie

Jacek Janicki - ur. w 1941 r. w Tarnowie, absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie. Ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa i Grafiki w latach 1960–1966. Uzyskał dyplom w Pracowni Miedziorytu, Litografii, Drzeworytu. Jest emerytowanym nauczycielem rysunku i malarstwa, Członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków od 1966 r. Wiceprezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pastelistów Polskich, Założycielem Grupy Twórczej „13”, Członkiem Grupy Twórczej „NW”. Był wielokrotnie wyróżniany za swoją działalność artystyczno–charytatywną. Brał udział w ponad 110 wystawach i działaniach twórczych. Jego prace znajdują się w zbiorach instytucji muzealnych w Polsce, Finlandii, na Węgrzech, oraz w prywatnych kolekcjach w kraju i na świecie, m. in. w Niemczech, Austrii, Francji, USA, Kanadzie, Australii i na Węgrzech.
Patronat nad wystawą sprawuje Tarnowska Fundacja Kultury.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:36:08
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html