Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podpisanie umowy o dofinansowanie przebudowy i remontu drogi w Zielonym Parku Przemysłowym    -   06/6/2011
Umowa podpisana
W piątek, 3 czerwca na terenie Zielonego Parku Przemysłowego odbyło się uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie przebudowy i remontu drogi w ZPP. Gmina Wojnicz otrzymała na ten cel ponad trzy miliony unijnej dotacji ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, co stanowi 80% kosztów kwalifikowanych. Umowę podpisali: Wicemarszałek Roman Ciepiela, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys i Burmistrz Wojnicza Jacek Kurek.

Ogloszenie

Przedmiotem projektu jest przebudowa i remont drogi w strefie aktywności gospodarczej Zielony Park Przemysłowy w Wojniczu. Prace remontowo-budowlane wykonane zostaną na dwóch częściach drogi. Inwestycja na pierwszym odcinku o długości 1260 metrów obejmuje budowę drogi o przekroju ulicznym i jej odwodnienie, przebudowę urządzeń podziemnych, teletechniki, zjazdów oraz przepustu. Z kolei remont drugiego odcinka o długości 500 metrów zakłada przebudowę krawężników, regulację istniejących studzienek ściekowych, ułożenie włókniny z siatką szklaną na oczyszczonej i skropionej asfaltem powierzchni oraz wykonanie nawierzchni bitumicznej grubości 6 cm.
Przedsięwzięcie zostanie zrealizowane do końca września 2012 r. Celem projektu jest podniesienie atrakcyjności wojnickiej strefy ekonomicznej dla firm już funkcjonujących, jak również dla kolejnych inwestorów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(06-06-2011) Ciekawski :
A czy tej drogi nie można było od razu zrobić solidnie ? Dobrze że burmistrz załatwił te pieniądze, ale jeszcze lepiej by było gdyby za nie wybudowano coś nowego zamiast poprawiać spartolone.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2011) Łojców :
Jak jest droga spartolona to prędzej czy później trzeba ją wyremontować. A to strefa ekonomiczna, gdzie powstają miejsca pracy, to dobrze, że tam ładują pieniądze. 80 % dofinansowania, więc mało co włożą własnych wkładów. Jak dla mnie to bardzo dobrze robią.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2011) KArol :
Pewnie, Łojców, dobrze robią, że ładują pieniądze. Pytanie podstawowe: wiesz, o którą drogę chodzi? Byłeś tam kiedyś. Po raz trzeci położą asfalt o grubości 6 cm i po raz trzeci droga po roku będzie wyglądała tak, jak wygląda obecnie. Mowa jest w tekście o "regulacji istniejących studzienek ściekowych". Chciałbym, żeby mi ktoś pokazał, gdzie są te studzienki, bo może one istnieją w dokumentacji, bo w rzeczywistości to istnieją tylko rowy po obu stronach odcinka 1260 metrów i rów środkiem drugiego odcinka 500 metrów, którzy przekopali mieszkańcy Podlesia, żeby im TIRy nie zniszczyły drogi do ich posesji.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2011) wojniczanin :
Sprostowanie. Burmistrz tylko podpisał umowę. Pieniądze "załatwiły" się już wcześniej - w sierpniu ub. roku. Tak na marginesie do Ciekwskiego.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2011) Łojców :
Nie byłem tam i co z tego? Dostaną 80% dofinansowania, czyli praktycznie droga za półdarmo, nie wiem w czym problem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-06-2011) do wojniczanin :
Nie ten majster co zaczął, ale ten co skończył.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl