To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podpisanie umowy o dofinansowanie przebudowy i remontu drogi w Zielonym Parku Przemysłowym    -   06/6/2011
Umowa podpisana
W piątek, 3 czerwca na terenie Zielonego Parku Przemysłowego odbyło się uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie przebudowy i remontu drogi w ZPP. Gmina Wojnicz otrzymała na ten cel ponad trzy miliony unijnej dotacji ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, co stanowi 80% kosztów kwalifikowanych. Umowę podpisali: Wicemarszałek Roman Ciepiela, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys i Burmistrz Wojnicza Jacek Kurek.

Ogloszenie
>

Przedmiotem projektu jest przebudowa i remont drogi w strefie aktywności gospodarczej Zielony Park Przemysłowy w Wojniczu. Prace remontowo-budowlane wykonane zostaną na dwóch częściach drogi. Inwestycja na pierwszym odcinku o długości 1260 metrów obejmuje budowę drogi o przekroju ulicznym i jej odwodnienie, przebudowę urządzeń podziemnych, teletechniki, zjazdów oraz przepustu. Z kolei remont drugiego odcinka o długości 500 metrów zakłada przebudowę krawężników, regulację istniejących studzienek ściekowych, ułożenie włókniny z siatką szklaną na oczyszczonej i skropionej asfaltem powierzchni oraz wykonanie nawierzchni bitumicznej grubości 6 cm.
Przedsięwzięcie zostanie zrealizowane do końca września 2012 r. Celem projektu jest podniesienie atrakcyjności wojnickiej strefy ekonomicznej dla firm już funkcjonujących, jak również dla kolejnych inwestorów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:57:56
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html