To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Gmina Tarnów: zagłosuj na place zabaw    -   06/6/2011
Wieści z gminy Tarnów
Już od dziś, 6 czerwca można głosować na place zabaw dla Gminy Tarnów. Rejestrując się na www.nivea.pl można pomóż wygrać place dla najmłodszych – właśnie dla tej gminy. Dodajmy, że samorząd zgłosił do konkursu dwie lokalizacje takich obiektów: przy Przedszkolu Publicznym w Tarnowcu oraz na terenie Centrum Wsi w Zbylitowskiej Górze.

Ogloszenie
>

Aby oddać głos, należy wejść na stronę www.nivea.pl, kliknąć zakładkę "100 placów zabaw na 100 lat Nivea", a następnie kliknąć przycisk "Weź udział w głosowaniu". Zostaniemy wtedy przekierowani na stronę http://www.100latnivea.pl/glosowanie. Tam według instrukcji należy dokonać rejestracji, a następnie wziąć udział w głosowaniu. Po naciśnięciu "Wybierz gminę", pojawi się lista gmin. Należy wtedy wybrać "Tarnów" i zaznaczyć wybrany plac – w Zbylitowskiej Górze lub Tarnowcu. Wtedy wystarczy tylko nacisnąć "Głosuj" i gotowe.

Można oddać jeden głos dziennie. -Jesteśmy dużą gminą i mamy szansę w tej rywalizacji. Tym razem nie od samorządu, ale od sprawności mieszkańców zależy realizacja inwestycji. Wystarczy tylko kliknąć. Warto to zrobić, bo w tej rywalizacji będzie się liczył każdy głos – podkreśla wójt Grzegorz Kozioł.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 12:51:03
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html