Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Szansa na nowy plac zabaw w Tarnowie    -   07/6/2011
Tarnów w konkursie Nivea
Z okazji setnych urodzin firma NIVEA postanowiła ufundować 100 placów zabaw dla dzieci na terenie całej Polski i rozdysponować je w drodze konkursu internetowego. O urządzenie placu mogą się starać wszystkie gminy i spółdzielnie mieszkaniowe. Zwycięskie lokalizacje zostaną wyłonione w 4 turach w drodze głosowania internautów, trwającego od 6 czerwca do 31 października 2011 r. Organizator zapewnia, że wszystkie urządzenia placu zabaw posiadają certyfikaty zgodności z obowiązującymi przepisami prawa i będą bezpieczna dla użytkowników. W skład placu wchodzą m.in. 2 wieloelementowe zestawy zabawowe, 1 element sprawnościowy, 2 huśtawki, 2 bujaki sprężynowe, karuzela czy piaskownica. Do konkursu, obok gminy Tarnów, zgłosiła się także Gmina Miasta Tarnowa, proponując lokalizację placu zabaw na terenach rekreacyjnych przy ul. Głowackiego.

Ogloszenie
>

Wszyscy mieszkańcy i sympatycy naszego miasta mogą oddawać głosy na plac zabaw w Tarnowie – w ciągu 24 godzin można oddać 1 głos. Im więcej głosów otrzyma nasza lokalizacja, tym większa szansa, że NIVEA zbuduje plac zabaw właśnie w Tarnowie.
Jak informuje magistrat, aby oddać głos należy:
Zalogować się na stronie http://www.100latnivea.pl/glosowanie (za pierwszym razem należy się zarejestrować).
Wybrać plac zabaw: Tarnów ul. Głowackiego 6.
Oddać głos – 1 raz na 24 godziny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(07-06-2011) Markus Pinger :
Fundamental need of mankind, is to express, by the sacred and secular rituals moments that are in our lives the most significance and importance. Tak i NIVEA celebruje swoje misteria za pomocą obrzędów. Używa się stosownych rytuałów, by coraz głębiej doświadczać mądrości.Każda z tradycji używa własnej symboliki i ma swoje ulubione metody odprawiania obrzędów.Jednak fani NIVEA są wysoce twórczymi osobami, a formy obrzędu często zmieniają się, by lepiej odzwierciedlić osobiste potrzeby i pogłębiające się zrozumienie świata .Poprzez podejście do wielu kanałów, ikona światowej muzyki Rihanna pomoże Wam służyć jako głos uroczystości rocznicowe, które jeszcze bardziej angażować się nowe pokolenie konsumentów NIVEA. Rihanna jest ikoną muzyki i jej śladu cyfrowego pomoże nam w realizacji naszej rocznicy konsumentów . Od maja marka jest akurat wielu multi-cyfrowym rynku i na miejscu działaniom, w tym sponsoring NIVEA z nadchodzącą trasę Rihanna LOUD w USA i Europie. The multi-city tour will include fan engagement through NIVEA- and Rihanna-owned social media channels and will feature various NIVEA-branded activations. Trasa w gmina Tarnow , będzie zawierać zaangażowanie fanów przez NIVEA i Rihanna własnością social media i kanały znajdą się różne marki NIVEA aktywacje. Many thanks for Mrs. Anna Mushrooms& Gregory Goat

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-06-2011) anka :
ale ja nie chce na Głowackiego dlaczego mam głosować

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-06-2011) do anka :
dlatego że - wszyscy pamiętamy , taniec posła Michała Wojtkiewicza z Celine Dion , łza się w oku kręci. Dzisiaj stoimy przed kolejną szansą , jaką ofiarowuje nam marka NIVEA będąca częścią koncernu Beiersdorf . Przed prezydentem Miasta Tarnowa i Wójtem Gminy Tarnów , okazja zatańczenia z międzynarodową gwiazdą światowej muzyki Rihanną. Wszyscy mieszkańcy i sympatycy naszego miasta , prosimy Was , oddajcie swoje głosy, ofiarujmy im tę szansę .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-06-2011) Magda :
Ja od urodzenia mojego synka stosowalam kosmetyki z nivea baby,jednak po około miesiacu wystąpila reakcja alergiczna na oliwke i szampon z tej serii kosmetykow. Obecnie stosuje wylocznie kosmetyki biologiczne dla dzieci.Mieszkam we Wloszech i jest tutaj mala, rodzina firma produkujaca kosmetyki na bazie ekstraktow z ziol i olejkow i wcale nie sa drozsze od Nivea !Moje kolezanki zamawiaja u mnie i sa bardzo zadowolone.No coz moze i w Polsce zacznie sie doceniac kosmetyki i zywnosc BIO.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl