To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO zaprasza    -   08/6/2011
Powitanie lata
Koncert zespołu „Promyczki dobra”, gry i zabawy dla całych rodzin, promocja twórczości osób z niepełną sprawnością - to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na festyn, który w sobotę, 18 czerwca odbędzie się w Tarnowie na powitanie lata. Imprezę – pod naszym patronatem – organizuje Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO. Oprócz wspólnej zabawy, będzie można wesprzeć budowę Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji dla dzieci i młodzieży z niepełną sprawnością.

Ogloszenie

Festyn odbędzie się w Parku Strzeleckim w Tarnowie, a organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, zwłaszcza całe rodziny. Już od godz. 13.00 dla dzieci i młodzieży czekać będzie mnóstwo atrakcji. Polecamy loterię fantową, w której każdy los wygrywa. Dodatkowo, w wielkim finale loterii na szczęśliwców czeka sprzęt gospodarstwa domowego, zaproszenia do pizzerii czy na tor kartingowy. Na scenie, oprócz dziecięcego zespołu „Promyczki dobra” z Nowego Sącza wystąpią uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie i wychowankowie tarnowskiego Przedszkola nr 8. Na stoiskach będzie można spróbować ciast, kiełbasek, pizzy oraz poznać twórczość osób niepełnosprawnych, głównie rękodzieło artystyczne – obrazy, bibeloty, biżuterię. Atrakcją będzie też pokaz zabytkowych pojazdów, konsultacje kosmetyczne oraz wiele zabaw dla dzieci i młodzieży z atrakcyjnymi nagrodami.

Przy okazji będzie można wesprzeć przedsięwzięcie Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO, czyli budowę Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji. Ośrodek ma powstać w Tarnowie i otoczyć opieką i wsparciem dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe z niepełną sprawnością intelektualną i ruchową. Znajdą się w nim sale do rehabilitacji i terapii, zaplecze edukacyjne, a także mieszkania dla osób starszych, którymi nikt nie może się opiekować.

Dojazd do Parku Strzeleckiego odbywa się miejska komunikacją. Można też przybyć własnymi samochodami, a obok parku znajduje się wygodny i bezpłatny parking.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, March 23, 2023 11:04:11
IP     : 3.236.209.138
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html