Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Informacje drogowe    -   08/6/2011
Ważny komunikat
W związku z wynikami ekspertyzy przeprowadzonej na zlecenia Tarnowskiego Zarządu Dróg Miejskich dotyczącej mostu na potoku Wątok w ciągu ulicy Narutowicza, z dniem 8 czerwca br. z użytkowania wyłączony zostaje chodnik znajdujący się po północnej stronie przeprawy. Jednocześnie TZDM informuje, że w dniu 9 czerwca 2011 roku od godz. 6.00 rano wprowadzone zostanie oznakowanie na czas remontu ulicy Krakowskiej Etap IIa. Zamknięty zostanie odcinek ulicy Krakowskiej od ul. Targowej do ul. Malczewskiego.

Ogloszenie
>

Dojazd do Placu Kazimierza i Rynku w etapie IIa nie ulega zmianie i możliwy jest od ulicy Bema poprzez ulicę Św. Anny, na której odwrócony został kierunek ruchu i dwukierunkowym odcinkiem ulicy Targowej. W etapie IIa nie ulega również zmianie dojazd do ulicy Batorego. 
Zmiany obejmą ruch z ulicy Nowy Świat, który skierowany będzie w ulicę Mościckiego i poprowadzony do Krasińskiego. Nastąpi także wprowadzenie dwóch kierunków ruchu na ul. Urszulańskiej, która będzie drogą bez przejazdu z zakazem parkowania.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(09-06-2011) obserwator :
Kiedy wreszcie będzie wykonana nowa nawierzchnia chodnika na moście o którym piszecie? Stara nawierzchnia chodnika została zerwana jeszcze w ubiegłej jesieni i do dzisiaj nic się nie robi. Tylko wystają jakieś ostre elementy o które się ludzie potykają. Jest to dowód na całkowity brak kontroli na tym co się w Tarnowie dzieje w dziedzinie dróg. A przy okazji zapytam: jak jest z drogami ewakuacyjnymi na wypadek dojazdu np.Pogotowia Raunkowe, Straży Pożarnej na ulicy Krakowskiej tam gdzie jest przeprowadzany remont nawierzchi i chodnika czyli od góry ulicy Krakowskiej w dółw kierunku zachodnim.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947