To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Informacje drogowe    -   08/6/2011
Ważny komunikat
W związku z wynikami ekspertyzy przeprowadzonej na zlecenia Tarnowskiego Zarządu Dróg Miejskich dotyczącej mostu na potoku Wątok w ciągu ulicy Narutowicza, z dniem 8 czerwca br. z użytkowania wyłączony zostaje chodnik znajdujący się po północnej stronie przeprawy. Jednocześnie TZDM informuje, że w dniu 9 czerwca 2011 roku od godz. 6.00 rano wprowadzone zostanie oznakowanie na czas remontu ulicy Krakowskiej Etap IIa. Zamknięty zostanie odcinek ulicy Krakowskiej od ul. Targowej do ul. Malczewskiego.

Ogloszenie

Dojazd do Placu Kazimierza i Rynku w etapie IIa nie ulega zmianie i możliwy jest od ulicy Bema poprzez ulicę Św. Anny, na której odwrócony został kierunek ruchu i dwukierunkowym odcinkiem ulicy Targowej. W etapie IIa nie ulega również zmianie dojazd do ulicy Batorego. 
Zmiany obejmą ruch z ulicy Nowy Świat, który skierowany będzie w ulicę Mościckiego i poprowadzony do Krasińskiego. Nastąpi także wprowadzenie dwóch kierunków ruchu na ul. Urszulańskiej, która będzie drogą bez przejazdu z zakazem parkowania.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 13:46:44
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html