To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Następna edycja akcji R. Wardzały    -   11/6/2011
Prawnik za darmo
Kolejna edycja akcji "Prawnik za darmo" ruszy w Tarnowie w środę, 15 czerwca. Z inicjatywy radnego Roberta Wardzały będzie można skorzystać w kancelarii prawnej przy ul. Wałowej 2 od godziny 9 do 15. Kilku prawników nieodpłatnie udzielać będzie porad prawnych.

Ogloszenie

W tym roku to już czwarta tego typu akcja. Poprzednio z oferty darmowych porad prawnych można było skorzystać w Tuchowie, Dąbrowie Tarnowskiej i Brzesku. Mieszkańcy Tarnowa byli adresatami tej inicjatywy już w ubiegłym roku. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie Robert Wardzała zdecydował się powtórzyć akcję także w tym roku. Do dyspozycji będzie tym razem kilku prawników, którzy będą do dyspozycji mieszkańców non stop w wyznaczonych godzinach. -Mam nadzieję, że tym sposobem pomożemy ludziom, którzy na co dzień z tego typu usług nie mogą skorzystać - mówi Robert Wardzała, który oferując darmowe porady odpowiada na społeczne zapotrzebowanie. Dla wielu niezamożnych osób pomoc prawnika jest wręcz nieosiągalna ze względu na koszty usługi przekraczające ich możliwości finansowe. Tymczasem w wielu wypadkach bez fachowej opinii trudno poradzić sobie np. w sporach z pracodawcą czy dużą firmą dysponującą pełną obsługą prawną. Organizując pomoc prawną dla mieszkańców Robert Wardzała chce umożliwić mieszkańcom skuteczne dochodzenie swoich praw.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:04:55
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html