To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Znamy kandydatów PSL do parlamentu    -   15/6/2011
Sztorc do Sejmu, Kosiniak do Senatu
Obradująca we wtorek wojewódzka konwencja wyborcza PSL zatwierdziła listy swoich kandydatów do Sejmu i Senatu. Tarnowską listę ludowców otwierał będzie obecny poseł Andrzej Sztorc, "dwójkę" otrzymał zaś obecny członek zarządu województwa małopolskiego Stanisław Sorys. W Tarnowie i okolicach o mandat senatorski ubiegać będzie się szef małopolskich struktur partii, doktor Andrzej Kosiniak - Kamysz, a w drugim okręgu - obejmującym Wieliczkę, Bochnię, Proszowice i Brzesko - były starosta i przewodniczący Związku Powiatów Polskich, Ludwik Węgrzyn. Ten drugi ma zapewnione poparcie Platformy Obywatelskiej, która w tym okręgu nie wystawia swojego kandydata.

Ogloszenie
>

Przypomnijmy, Andrzej Sztorc objął mandat poselski, po tragicznej śmierci Wiesława Wody, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem. Funkcję przewodniczącego Sejmiku Województwa Małopolskiego zamienił wówczas na fotel na Wiejskiej. Immunitet poselski pozwalał mu uniknąć konsekwencji ewentualnego podtrzymania wyroku skazującego, który dwukrotnie został wobec niego orzeczony przez Sąd I instancji za wyłudzenie unijnych dopłat, o co oskarżyła ludowego polityka Prokuratura już w roku 2006.
Kilka dni temu sąd II instancji ostatecznie uniewinnił go jednak od tego oskarżenia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, April 22, 2024 09:37:48
IP     : 44.197.231.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html