To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   O dwóch złodziei mniej...    -   15/6/2011
Włamywacze zatrzymani
Policjanci z Wydziału dw z Przestępczością p-ko Mieniu Komisariatu Tarnów-Centrum przy współpracy z kolegami z Komisariatu Tarnów-Zachód zatrzymali amatora cudzego mienia. 30-latek, bez stałego miejsca zameldowania ma na swym koncie 4 włamania, w których wartość skradzionego mienia oszacowano na 6150 złotych. W jednym z włamań towarzyszył mu kolega.

Ogloszenie
>

Sprawca karany w przeszłości za kradzieże i pobicia, włamał się w maju do zaparkowanego przy ul. Mościckiego w Tarnowie Chevroleta. Zabrał z pojazdu radioodtwarzacz i pamięć USB. Niedługo potem w Pleśnej splądrował należący do mieszkańca Krakowa domek letniskowy, skąd ukradł elektryczne skrzypce, słuchawki, zestaw głośników i radioodbiornik. Na przełomie maja i czerwca wziął na celownik niezamieszkały dom przy ul. Zamkowej w Tarnowie. Jego właściciel musiał pożegnać się z deską snowboardową, maszyną do szycia i elektryczną hulajnogą.
Jak informuje Rzecznik KMP Tarnów Olga Żabińska, we włamaniu do pomieszczenia biurowego firmy przy ul. Tuchowskiej w Tarnowie początkiem czerwca, pomagał mu nie mający wcześniej zatargów z prawem znajomy -35-letni tarnowianin. Przez magazyn meblowy rabusie weszli do biura, skąd wynieśli wkrętarkę z akumulatorami, kamerę i telefon komórkowy.
Obaj zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, do których się przyznali. Grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat. Decyzją Sądy Rejonowego w Tarnowie 30-latek trafił na 3 miesiące do aresztu. Wobec drugiego sprawcy zastosowano policyjny dozór.
W miejscu przebywania i zamieszkania sprawców policjanci ujawnili większość przedmiotów pochodzących z przestępstw.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:15:42
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html