To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podziękowanie dla przedsiębiorcy    -   16/6/2011
Wieści z gminy Tarnów
W poniedziałek, 13 czerwca w Urzędzie Gminy Tarnów odbyło się spotkanie wójta Gminy Tarnów Grzegorza Kozioła oraz rodzin Budzików i Jachymów ze znanym lokalnym przedsiębiorcą Wiesławem Frysem, właścicielem firmy Wes-Bud z Nowodworza. Celem spotkania było podziękowanie Wiesławowi Frysowi za wsparcie, jakiego udzielił wspomnianym rodzinom poszkodowanym podczas ubiegłorocznej powodzi. Zarówno rodzina Jachymów z Nowodworza, jak i rodzina Budzików z Poręby Radlnej straciły swoje domy w wyniku osuwisk i konieczna stała się ich odbudowa w innym miejscu. Przypomnijmy, że rodzina Jachymów na ten cel otrzymała otrzymała działkę budowlaną od Samorządu Gminy Tarnów.

Ogloszenie

Obie rodziny skorzystały też z dofinansowania przysługującego powodzianom, którzy utracili całkowicie swe domy. Przekazane środki są jednak niewystarczające, dlatego z pomocą pośpieszył właściciel firmy Wes-Bud, który przekazał obydwu rodzinom beton o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.
-Przekazałem panu Wiesławowi Frysowi specjalne podziękowanie, bo chcę, aby informacja o tym dotarła do szerokiego gremium. I choć nie jest to zaskoczenie, bo pan Wiesław jest znanym filantropem i nie pierwszy raz pomaga ludziom, to jednak myślę, że warto o tym jak najwięcej mówić, aby zachęcić w ten sposób innych. Wokół nas jest naprawdę wiele osób potrzebujących, które zasługują na to, aby im pomóc – podkreśla wójt Grzegorz Kozioł.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 20:48:46
IP     : 44.222.218.145
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html