Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podziękowanie dla przedsiębiorcy    -   16/6/2011
Wieści z gminy Tarnów
W poniedziałek, 13 czerwca w Urzędzie Gminy Tarnów odbyło się spotkanie wójta Gminy Tarnów Grzegorza Kozioła oraz rodzin Budzików i Jachymów ze znanym lokalnym przedsiębiorcą Wiesławem Frysem, właścicielem firmy Wes-Bud z Nowodworza. Celem spotkania było podziękowanie Wiesławowi Frysowi za wsparcie, jakiego udzielił wspomnianym rodzinom poszkodowanym podczas ubiegłorocznej powodzi. Zarówno rodzina Jachymów z Nowodworza, jak i rodzina Budzików z Poręby Radlnej straciły swoje domy w wyniku osuwisk i konieczna stała się ich odbudowa w innym miejscu. Przypomnijmy, że rodzina Jachymów na ten cel otrzymała otrzymała działkę budowlaną od Samorządu Gminy Tarnów.

Ogloszenie
>

Obie rodziny skorzystały też z dofinansowania przysługującego powodzianom, którzy utracili całkowicie swe domy. Przekazane środki są jednak niewystarczające, dlatego z pomocą pośpieszył właściciel firmy Wes-Bud, który przekazał obydwu rodzinom beton o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.
-Przekazałem panu Wiesławowi Frysowi specjalne podziękowanie, bo chcę, aby informacja o tym dotarła do szerokiego gremium. I choć nie jest to zaskoczenie, bo pan Wiesław jest znanym filantropem i nie pierwszy raz pomaga ludziom, to jednak myślę, że warto o tym jak najwięcej mówić, aby zachęcić w ten sposób innych. Wokół nas jest naprawdę wiele osób potrzebujących, które zasługują na to, aby im pomóc – podkreśla wójt Grzegorz Kozioł.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 



© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl