To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podsumowanie kolejnej akcji Roberta Wardzały    -   16/6/2011
Prawnik za darmo
Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się kolejna edycja zainicjowanej (ponownie w Tarnowie) przez Roberta Wardzałę akcji "Prawnik za darmo". Z darmowych porad skorzystać chciało tak wielu ludzi, że przedłużono godziny pracy prawników i zwiększono ich obsadę.

Ogloszenie

W kancelarii Omega przy Placu Sobieskiego w Tarnowie pojawiło się w środę, 15 czerwca, w sumie około 250 osób. Pierwsi zainteresowani pojawili się jeszcze przed godziną 9, kiedy to akcja miała się rozpocząć. Od rana przychodziło tak dużo osób, że szybko było jasne, iż w wyznaczonym pierwotnie czasie nie uda się przyjąć wszystkich. -Zwiększyliśmy obsadę prawników dodając ostatecznie do dyspozycji ludzi pięć osób, a pracę wydłużyliśmy o dwie godziny - relacjonuje Robert Wardzała.
W sumie od godziny 9 do 17 pięciu prawników przyjęło około 200 osób. Wśród rozpatrywanych spraw dominowały problemy z egzekucją testamentu, kwestie związane z postępowaniami odszkodowawczymi oraz problemy dotyczące praw pracowniczych. -W większości przypadków zainteresowani otrzymywali satysfakcjonujące ich wskazówki i dziękowali za zorganizowanie akcji dopytując o to, kiedy odbędzie się podobna - podsumowuje Robert Wardzała, który tego typu pomoc traktuje jako odpowiedź na zapotrzebowanie społeczne. Po raz pierwszy z darmowych porad w ramach akcji "Prawnik za darmo" można było skorzystać w Tarnowie we wrześniu ubiegłego roku. W tym roku prawnicy świadczący nieodpłatne usługi byli do dyspozycji w Tuchowie, Brzesku i Dąbrowie Tarnowskiej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, April 22, 2024 10:35:27
IP     : 44.197.231.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html