To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ich Lepsze Jutro zaprasza do Parku Strzeleckiego    -   16/6/2011
W sobotę powitanie lata
Przypominamy: już w najbliższą sobotę w Parku Strzeleckim w Tarnowie powitamy lato. Imprezę – pod naszym patronatem – organizuje Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO. W programie m.in. koncert zespołu „Promyczki dobra”, gry i zabawy dla całych rodzin, promocja twórczości osób z niepełną sprawnością. Oprócz wspólnej zabawy, będzie można wesprzeć budowę Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji dla dzieci i młodzieży z niepełną sprawnością.

Ogloszenie
>
Przy okazji będzie można wesprzeć przedsięwzięcie Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO, czyli budowę Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji. Ośrodek ma powstać w Tarnowie i otoczyć opieką i wsparciem dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe z niepełną sprawnością intelektualną i ruchową. Znajdą się w nim sale do rehabilitacji i terapii, zaplecze edukacyjne, a także mieszkania dla osób starszych, którymi nikt nie może się opiekować.
Dojazd do Parku Strzeleckiego odbywa się miejska komunikacją. Można też przybyć własnymi samochodami, a obok parku znajduje się wygodny i bezpłatny parking.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 11:56:50
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html