To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   VII Małopolski Festiwal Smaku – tarnowski kiermasz półfinałowy    -   17/6/2011
Festiwal Smaku
Przypominamy: Tarnowskie Centrum Kultury i Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zapraszają 19 czerwca o godz. 11:00 na Rynek, gdzie odbędzie się kiermasz półfinałowy VII Małopolskiego Festiwalu Smaku. Festiwal ten jest największym w Polsce regionalnym wydarzeniem o charakterze kulinarnych, promującym małopolskich producentów żywności, produkty i potrawy lokalne oraz tradycyjne. Impreza realizowana jest cyklicznie od 2005 roku w formie plenerowych kiermaszów. W największych miastach regionu organizowane są eliminacje półfinałowe podczas których małopolscy producenci artykułów rolno-spożywczych prezentują swoje wyroby.

Ogloszenie

Podczas każdego półfinału jak również w trakcie finału organizowany jest konkurs "Małopolski Smak", w którym zgłoszone produkty i potrawy, ocenia komisja konkursowa, które przyznaje Grand Prix oraz II i III miejsce. Zwycięzcy półfinałów otrzymują "przepustkę" do krakowskiego finału, w którym wybierane są najlepsze produkty całej Małopolski.

Cykl plenerowych kiermaszów kulinarnych z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, podbijając serca i podniebienia smakoszy. Po raz kolejny w największych miastach Regionu małopolscy producenci żywności zaprezentują swoje wyśmienite wyroby. Będzie to niepowtarzalna okazja do posmakowania tradycyjnych małopolskich produktów i potraw. Podczas poszczególnych kiermaszów organizowany jest Plebiscyt, w którym publiczność wybiera najlepsze produkty w czterech kategoriach:
„Ekologiczne przysmaki”
„Tradycyjne specjały”
„Smakołyki z legendą”
„Jak u mamy” .

19 czerwca 2011 r. odbędzie się półfinałowy kiermasz na tarnowskim Rynku. Rozpocznie się o godzinie 10.00 i do godziny 18.00 będzie można kosztować małopolskich specjałów, smacznie prezentujących się na stoiskach wystawców, którzy zgłosili się do konkursu oraz wziąć udział w plebiscycie. Ponadto dla osób, które tego dnia odwiedzą tarnowski Rynek szereg atrakcji, konkursy z nagrodami oraz uczta muzyczna, a wystąpią: Bartosz “Bibro” Baran, Leliwa Jazz Band i na zakończenie, koncert finałowy Grzybowski Band.

Organizatorami imprezy są: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Tarnowskie Centrum Kultury Instytucja Kultury Miasta Tarnowa, Urząd Miasta Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, April 22, 2024 09:03:46
IP     : 44.197.231.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html