Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Finansowe wsparcie dla służb mundurowych    -   20/6/2011
Wieści z tarnowskiego magistratu
Tylko w tym miesiącu tarnowski magistrat przeznaczył na dofinansowanie Policji oraz Straży Miejskiej ponad 110 tys. zł. Dofinansowanie na zakup dwóch nowych samochodów w kwocie 55 tys. zł oraz sfinansowanie dodatkowych patroli w kwocie 30 tys. zł. zostało przekazane tarnowskim policjantom, natomiast strażnicy otrzymali samochód terenowy marki Nissan Navara – informuje Urząd Miasta Tarnowa.

Ogloszenie

Ubiegłoroczna powódź potwierdziła zasadność zakupu samochodu terenowego. Samochód będzie służył do patrolowania trudno dostępnych terenów zalewowych znajdujących się wzdłuż Dunajca, Białej i Wątoku, a także Góry Św. Marcina, Lasu Lipie czy wysypisk śmieci. W razie potrzeby umożliwi szybkie dotarcie do miejsc podtopionych, ewakuację ludności, a także sprawny dowóz worków z piaskiem, pomp i innego sprzętu niezbędnego do skutecznej walki z powodzią.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze w tym roku wsparcie dla służb mundurowych. Na rok 2011 w budżecie miasta zapisano 155 tys. zł z przeznaczeniem dla Komendy Miejskiej Policji. Do tej pory wydano 70 tys. zł, za które dofinansowano m.in. nagrody dla funkcjonariuszy realizujących zadania w zakresie służby prewencyjnej, prace remontowe w budynku Komendy Miejskiej Policji oraz zakup sprzętu specjalistycznego dla Nieetatowej Grupy Realizacyjnej i psa służbowego dla służb prewencyjnych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(20-06-2011) ZX :
Patrolowanie terenów Dunajca?. Przecież to teren Gminy Tarnów gdzie wójtem jest Grzegorz Kozioł.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-06-2011) Cos nie tak :
Czytam i oczom nie wierzę? Po co Strazy Miejskiej Nissan Navarra? Bez przesady? co oni beda tym wozem patrolowac? jakie tereny? miejskie ulice, osiedla????? Kto wpadł na taki durny pomysł? Przeciez potrzebny im jest samochód typowo miejski, wygodny na słuzbie, zwrotny w osiedlowych uliczkach no i w miare ekonomiczny. A miały byc oszczednoiści czynione przez Ścigałę i jego ekipę. Wychodzi na to że będzie tak jak z cudam dla Polaków

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-06-2011) Moto-Fan :
NISSAN NAVARA - piękna maszyna, tylko koniecznie zamontujcie takie migające światła jak miał Strażnik Texasu !!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl