To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Bajerski chce 100 tysięcy od Golloba   -   13/10/2004
Wraca sprawa incydentu jaki miał miejsce podczas lipcowego meczu żużlowej ekstraligi: Unia Tarnów - Apator Toruń. Do tarnowskiego Sądu Rejonowego wpłynął właśnie akt oskarżenia przeciwko Tomaszowi Gollobowi, w którym Tomasz Bajerski domaga się ukarania bydgoszczanina za pobicie oraz żąda zapłaty 100 tysięcy odszkodowania za znieważenie przed publicznością na stadionie i widzami oglądającymi transmisję z zawodów.

Ogloszenie
>

Przypomnijmy, po tym jak Tomasz Bajerski spowodował upadek w XIV biegu, Jacka Golloba, na torze doszło do przepychanki między Bajerskim a drugim z braci Gollobów, Tomaszem.
Warto przypomnieć że żadna telewizja ogólnopolska ani regionalna tego meczu nie transmitowała. Tarnowska "kablówka" nagrywała mecz i pokazała go widzom, ale kilka dni później (przyp. inTARnet.pl). W tej sprawie wyrok wydało już prezydium Głównej Komisji Sportu Żużlowego w lipcu. Gollob został ukarany pozbawieniem praw zawodnika na sześć miesięcy i karą finansową w wysokości 9 tysięcy złotych. Tomasz Gollob, który stawił się w Polskim Związku Motorowym, by złożyć wyjaśnienia, przyznał, że postąpił nagannie. Wyraził ubolewanie z powodu incydentu i sam poprosił o wymierzenie mu kary zgodnie z regulaminem sportu żużlowego. Zwrócił się jednocześnie do prezydium GKSŻ o zawieszenie kary na 12 miesięcy, co zostało zaakceptowane.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 04:51:04
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html