To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sponsoring dla Moniki Płanety    -   22/6/2011
Będzie promować głosem
Samorząd gminy Tarnów wsparł finansowo Monikę Płanetę utalentowaną wokalistkę z Woli Rzędzińskiej. W zamian za przekazany sponsoring Monika zobowiązała się promować gminę podczas swoich występów na muzycznych festiwalach i przeglądach, a także podczas imprez na terenie gminy.

Ogloszenie
>

-Jest to nowość, gdyż dotychczas wspieraliśmy finansowo młodych, nieprofesjonalnych, dobrze zapowiadających się sportowców. Niemniej jednak nieraz przychodziło mi do głowy, że dyskryminujemy inne talenty – mówi wójt Grzegorz Kozioł. -Dlatego doszedłem do wniosku, że powinniśmy premiować także młodych ludzi, utalentowanych w innych dziedzinach, tym bardziej, że wsparcie finansowe, jakiego udzielamy, składa się nie tylko z tej wartości materialnej, ale także, a może nawet przede wszystkim, z tej wartości moralnej, która ma utwierdzić tego młodego człowieka w przekonaniu, że warto poświęcać się jakiejś pasji i pomóc mu „wypłynąć na szersze wody”.
Kończąca właśnie drugą klasę wolańskiego gimnazjum Monika Płaneta jest wokalnym objawieniem poprzedniego roku. Jej wokalny talent dostrzegli nauczyciele Publicznego Gimnazjum w Woli Rzędzińskiej i od tej pory Monika zdążyła już wyśpiewać sobie wiele czołowych miejsc w konkursach i przeglądach wokalnych m. in. na przeglądzie i konkursach piosenki angielskiej, konkursie piosenki obcojęzycznej, konkursach piosenki patriotycznej. Ma za sobą występy przed słowacką publicznością, wielokrotnie występowała także na imprezach organizowanych na terenie Gminy Tarnów.
PP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:31:02
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html