To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wieści z Powiatu Tarnowskiego    -   22/6/2011
Krew w urzędzie!
Blisko dwadzieścia osób oddało w środę 22 czerwca honorowo krew w ramach zorganizowanej przez Urząd Skarbowy, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Tarnowie. -Nie jest to pierwsza tego typu inicjatywa i z pewnością będziemy organizować kolejne akcje – zapowiada wicestarosta Mirosław Banach, założyciel klubu honorowych dawców krwi w Starostwie Powiatowym w Tarnowie. W środę zebrano ponad 8 litrów krwi.

Ogloszenie
>

-Rozpoczyna się ciężki okres, sezon wakacyjny. Chcieliśmy zrobić zapasy dla potrzebujących - dodaje wicestarosta Banach. Akcję poboru krwi przeprowadzono w Sali narad na parterze Starostwa Powiatowego w Tarnowie, gdzie na honorowych krwiodawców czekała przenośna stacja krwiodawstwa z dwoma stanowiskami do oddawani krwi.
Oprócz urzędników starostwa w akcję włączyli się również mieszkańcy Tarnowa i powiatu tarnowskiego, dla których była to dogodna lokalizacja. –Nie muszę jeździć daleko, pracuję w pobliżu Waszego urzędu i dowiadując się o akcji przyszedłem oddać krew – mówi pan Marek, honorowy dawca od ponad 10 lat.

W związku ze zbliżającym się sezonem letnim Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Tarnowie  zaprasza pełnoletnich mieszkańców powiatu oraz miasta Tarnowa do honorowego oddawania krwi. Więcej informacji dla osób, które chciałyby się nią podzielić z potrzebującymi, dostępnych jest na stronie internetowej www.rckik.krakow.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 18:31:00
IP     : 44.212.99.208
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html