Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wieści z Powiatu Tarnowskiego    -   22/6/2011
Krew w urzędzie!
Blisko dwadzieścia osób oddało w środę 22 czerwca honorowo krew w ramach zorganizowanej przez Urząd Skarbowy, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Tarnowie. -Nie jest to pierwsza tego typu inicjatywa i z pewnością będziemy organizować kolejne akcje – zapowiada wicestarosta Mirosław Banach, założyciel klubu honorowych dawców krwi w Starostwie Powiatowym w Tarnowie. W środę zebrano ponad 8 litrów krwi.

Ogloszenie

-Rozpoczyna się ciężki okres, sezon wakacyjny. Chcieliśmy zrobić zapasy dla potrzebujących - dodaje wicestarosta Banach. Akcję poboru krwi przeprowadzono w Sali narad na parterze Starostwa Powiatowego w Tarnowie, gdzie na honorowych krwiodawców czekała przenośna stacja krwiodawstwa z dwoma stanowiskami do oddawani krwi.
Oprócz urzędników starostwa w akcję włączyli się również mieszkańcy Tarnowa i powiatu tarnowskiego, dla których była to dogodna lokalizacja. –Nie muszę jeździć daleko, pracuję w pobliżu Waszego urzędu i dowiadując się o akcji przyszedłem oddać krew – mówi pan Marek, honorowy dawca od ponad 10 lat.

W związku ze zbliżającym się sezonem letnim Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Tarnowie  zaprasza pełnoletnich mieszkańców powiatu oraz miasta Tarnowa do honorowego oddawania krwi. Więcej informacji dla osób, które chciałyby się nią podzielić z potrzebującymi, dostępnych jest na stronie internetowej www.rckik.krakow.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl