To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   I ty możesz zaprezentować własne zdjęcia...    -   22/6/2011
Galeria Bezdomna
Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie informuje, że Galeria Bezdomna po raz kolejny wraca do Tarnowa. W pierwszą sobotę lipca BWA zaprasza wszystkich fotografujących na wystawę przy okazji Dni Tarnowa – Zderzenia 2011. Miejsca użyczył Urząd Miasta Tarnowa i będzie to budynek byłego internatu szkoły plastycznej przy skrzyżowaniu ul. Wałowej i Bramy Pilzneńskiej 4.

Ogloszenie
>

Dwa dni wcześniej (czwartek 30 czerwca i piątek 1 lipca) odbędą się warsztaty fotograficzne które poprowadzą pomysłodawcy Galerii Bezdomnej – Tomasz Sikora i Andrzej Świetlik. Tematem warsztatów będzie ‘’Podróż’’ - nawiązywanie do obecnej siedziby BWA która znajduje się na Dworcu PKP.
> Dlaczego „Galeria Bezdomna”? - bo nie ma stałego miejsca, pojawia się na chwilę i znika by ponownie otworzyć swoje podwoje w zupełnie innym miejscu. Pojawia się tam, gdzie tylko znajdzie się wolne miejsce gotowe na jakiś czas przygarnąć fotografię. Celem Galerii Bezdomnej jest umożliwienie prezentacji własnej twórczości wszystkim tym, którzy robią ciekawe zdjęcia oraz integracja środowiska. Impreza ma otwarty i nieformalny charakter.
”Jeżeli chcesz pokazać swoje zdjęcia, które dotychczas odkładałeś na półkę, to jest ten moment! Dopuszczalna jest każda forma wystawiennicza, od zwykłej odbitki do instalacji. Temat, forma i ilość prezentowanych prac są indywidualną decyzją autorów. Zapraszamy do udziału w tarnowskiej Galerii Bezdomnej” - piszą organizatorzy.

Uwaga:
We wnętrzach, tak jak zwykle przy montowaniu zdjęć w Galerii Bezdomnej wszystkie chwyty dozwolone – będzie można wbijać gwoździe, montować kołki itp., prosimy jednak, żeby nie malować ani nie pisać po ścianach.
ROZKŁAD JAZDY :
Wszystko zaczyna się w sobotę rano w budynku przy Bramie Pilzneńskiej 4 w Tarnowie (zbieg ul. Wałowej i Lwowskiej)
Wieszanie prac w godzinach 8:00 – 17:00
Wernisaż o godz. 18:00
W tygodniu wystawa będzie czynna codziennie w godzinach: 9:00 – 17:00 od 2 – 10 lipca 2011 r.
Zdejmowanie prac w poniedziałek 11 lipca, w godzinach 12:00 - 20:00.
JAK DOJECHAĆ
Z dworca można dojechać autobusami nr: 2,9,30,35.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:32:45
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html