To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Nauczycielskie święto   -   14/10/2004
Minutą ciszy rozpoczęło się nauczycielskie święto w Tarnowie. Władze miasta, dyrektorzy szkół i pedagodzy uczcili w ten sposób pamięć dwóch strażaków, którzy zginęli wczoraj gasząc pożar restauracji na Górze Św. Marcina. W Sali Lustrzanej 92-e osoby otrzymały akty awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego.

Ogloszenie

Nauczyciele przyznają, że by nadążyć za standardami stale muszą się dokształcać. W szkołach odbyły się okolicznościowe akademie, były kwiaty i życzenia. Zdaniem młodych ludzi nauczyciele są autorytetami, z których warto brać przykład. W świąteczną atmosferę wkradają się jednak obawy o przyszłość szkół i nauczycieli. Restrukturyzacja to konieczność – przekonuje dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu magistratu – Stanisław Świerczek. Niż demograficzny to szansa na poprawę warunków nauczania – twierdzi tymczasem przewodnicząca nauczycielskiej „Solidarności” – Halina Musiał. Pomimo dotychczasowych starań, tarnowskim szkołom daleko jeszcze do europejskich standardów – mówi wiceprezydent Tarnowa Wojciech Magdoń (na zdjęciu). Podczas miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej 63-ech nauczycieli otrzymało również nagrody prezydenta Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 03:04:41
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html