To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku ogłasza zapisy na rok akademicki 2011/2012    -   24/6/2011
Zapisy na TUTW
Po wakacyjnej przerwie rozpocznie się kolejna edycja zajęć i spotkań prowadzonych w ramach Tarnowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Już teraz można dołączyć do grona słuchaczy wykładów z zakresu literatury, historii, zdrowia oraz etyki i prawa. W Uniwersytecie można będzie również wziąć udział w kursach języka angielskiego (poziom podstawowy i zaawansowany) oraz zdobyć wiedzę na temat obsługi komputera i internetu. Kontynuowane będą również zajęcia warsztatów malarskich prowadzone w ramach Klubu Seniora.

Ogloszenie

Zapisy prowadzone są w okresie wakacyjnym od poniedziałku do czwartku w godz. 13.00-18.00 w siedzibie Uniwersytetu (Plac Kazimierza Wielkiego 5). Uniwersytet został założony w 2006 roku przez Fundację Kromka Chleba, partnerem uczelni dla seniorów jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie. Ośrodek dysponuje pracownią malarską i komputerową, nowoczesną salą wykładową. W zajęciach i warsztatach tegorocznej edycji Uniwersytetu, zakończonej uroczystym koncertem Capelli Tarnoviensis, wzięło dział ponad 100 tarnowskich seniorów, którzy – jak na studentów przystało – w czerwcu br. rozpoczęli wakacje.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:47:39
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html