Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Szpital im. E. Szczeklika nagrodzony    -   27/6/2011
Rzetelni w ochronie zdrowia
Podczas warszawskiej gali podsumowującej pierwszą edycję Programu „Rzetelni w Biznesie” zastępca dyrektora szpitala im. E. Szczeklika w Tarnowie Danuta Nosek odebrała certyfikat i statuetkę „Rzetelni w Ochronie Zdrowia”. Ideą Programu, nad którym patronat honorowy objął Parlament Europejski pod przewodnictwem Jerzego Buzka, jest promowanie i nagradzanie tych przedsiębiorstw, które uczciwie rozwijają swoją działalność oraz reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom w regionie i kraju.

Ogloszenie
>

Program „Rzetelni w biznesie” obejmował cztery kluczowe obszary: przedsiębiorczość, samorządność, medycynę oraz instytucje. Dokonania uczestników Programu były poddane ocenie Rady Programowej, w skład której wchodzili przedstawiciele świata polityki, biznesu, a także instytucji sprawujących patronat nad przedsięwzięciem.

Certyfikat dla tarnowskiego „starego” szpitala jest dowodem uznania za działalność, w której liczy się etyka, profesjonalizm, rzetelność, efektywność zarządzania oraz inicjatywy prowadzone na rzecz lokalnej społeczności. Oznacza, że szpital jest firmą godną zaufania, nowocześnie zarządzaną, bezpieczną dla pacjentów, a zarazem przyjazną dla pracowników.

Wieczór uświetnili przedstawiciele władz rządowych i samorządowych, środowiska medycznego, świata polityki i biznesu. Galę poprowadzili Krzysztof Ibisz i Aleksandra Szwed W imprezie udział wzięło ponad 600 gości, którzy bawili się przy muzyce: grupy VOX i Pauli.

Dodajmy, że z grona placówek medycznych województwa małopolskiego oprócz Specjalistycznego Szpitala im. E.Szczeklika w Tarnowie certyfikat uzyskało tylko Krakowskie Pogotowie Ratunkowe.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947