To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zaproszenia na Metallikę rozdane   -   14/10/2004
W piątek o godzinie 20.00 w kinie Millennium widzów czeka wyjątkowy - z dwóch powodów - seans. Pierwszym z powodów jest fakt, że będzie to pierwsza projekcja w kinie po jego remoncie (a w zasadzie jeszcze w trakcie remontu, bo sala oddana zostanie do użytku za tydzień). Drugim powodem jest sam film "Some Kind of Monster". Będzie to dokumentalna opowieść o psychologicznych problemach członków najpopularniejszego zespołu heavymetalowego - Metallica. Wylosowaliśmy dziś dwa podwójne zaproszenia na film dla inTARnautów. Otrzymują je : Kamila Płoskoń oraz Paweł Bednarenko.

Ogloszenie
>

Zaproszenia czekają jutro w naszej redakcji (Rynek 12). Gratulujemy zwycięzcom, zapraszamy po odbiór nagród.
Przypominamy - w konkursie trwającym on-line cztery ostatnie tygodnie pytaliśmy "ile lat gra już Mettalica i w którym mieście debiutowali muzycy tej grupy?". Prawidłowa odpowiedź to 23 lata, debiutowali w Los Angeles, pierwszy koncert odbył się w Anaheim.

O gwiazdach rocka i koncertach powstało wiele filmów. Ten traktuje o życiu artystów. Historia rozpoczyna się w 2001 roku. "Metallica", światowej sławy amerykański zespół, ma już za sobą 20 lat wspólnego grania, 9 wydanych płyt, miliony fanów. I ... ma tego wszystkiego dosyć. Kryzys. Odchodzi basista grupy Jason Newsted, a trzej pozostali członkowie kłócą się nieustannie. Fani protestują przeciw wojnie, jaką zespół wytoczył internetowym serwisom muzycznym, uniemożliwiając dostęp do darmowych plików.
Menadżerowie podpowiadają, by zespół poddał się grupowej terapii. Rejestrowane przez kamerę sesje terapeutyczne stanowią najważniejszy element tej filmowej psychodramy. Autorzy filmu opowiedzieli historię zespołu rockowego zdając się całkowicie na niekontrolowany bieg zdarzeń.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 11:33:24
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html