To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Literacka Jesień Pogórza   -   15/10/2004
Trwają ostatnie przygotowania do XIV Międzynarodowej Jesieni Literackiej Pogórza. Udział w niej zapowiedziało kilkudziesięciu pisarzy i poetów z całego świata. W trakcie jej trwania przewidziano aż 52 spotkania z czytelnikami. Impreza rozpoczyna się już w najbliższy poniedziałek w Rzeszowie, ale już od środy literaci pojawią się w naszym regionie.

Ogloszenie
>

W planach mają m. in. kilka spotkań autorskich w: Brzesku, Szczurowej, Czchowie, Jadownikach, Zakliczynie, Zbylitowskiej Górze i Koszycach Wielkich.
Dużym wydarzeniem tegorocznej Jesieni będzie Międzynarodowy Mityng Literacki, który odbędzie się w środę, 20 października, w tarnowskim ratuszu.
Imprezę zakończy Noc Poetów w Dworku Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. Wezmą w niej udział autorzy z: Ukrainy, Litwy, USA, Rosji, Czech, Niemiec, Japonii, Austrii i Polski. Głównym punktem tego wieczoru będzie koncert finałowy w 50-lecie debiutu nestora polskiej satyry - Lecha Konopińskiego.

Nim jednak Noc Poetów rozpocznie się, wręczone zostaną okolicznościowe wyróżnienia i nagrody literackie. Otrzymają je m. in. wójtowie i burmistrzowie oraz przedsiębiorcy.
- Naszym największym sukcesem jest to, że po raz czternasty Jesień odbędzie się. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc wielu firm i instytucji. W szczególności chciałbym tu podziękować Centrum Paderewskiego, a także bibliotece w Brzesku - mówi główny organizator imprezy - Andrzej Grabowski. (AMIZ)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 03:33:41
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html