To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kradł słodycze, pieniądze wydawał na narkotyki    -   29/6/2011
Złodziej złapany
Policjanci Wydziału dw z Przestępczością przeciwko Mieniu Komisariatu Tarnów-Centrum, realizując czynności poza procesowe ustalili i zatrzymali 38-letniego tarnowianina, który ma na swoim koncie liczne kradzieże sklepowe. Mężczyzna działał w Tarnowie od grudnia 2010 roku do lutego 2011. Kradł zarówno z supermarketów i dużych „sieciówek” jak i osiedlowych sklepików i stacji paliw. Głównie artykuły spożywcze – kawę, słodycze i kosmetyki, ale także sprzęt RTV. Jednego dnia potrafił kilkukrotnie wrócić do tego samego sklepu, wynosząc kilkadziesiąt sztuk towaru. Ma także na swoim koncie kradzież zuchwałą, kiedy ze złapanym naprędce odtwarzaczem kina domowego wybiegł z domu handlowego. Zdarzało się mu także jeździć na kradzieże taksówką, w której pozostawił cześć łupów, uciekając w pośpiechu przed ochroną sklepu. Skradzione przedmioty sprzedawał, pieniądze przeznaczał na narkotyki. Podczas zatrzymania ujawniono u niego niewielką ilość amfetaminy.

Ogloszenie

Wartość skradzionego mienia oszacowana została na 2500 złotych.
W przeszłości karany za przestępstwa przeciwko mieniu, usłyszał zarzuty popełnione czynem ciągłym, w warunkach recydywy. Do wszystkiego się przyznał.
Policji udało się odzyskać większość skradzionych przedmiotów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:25:08
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html