Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Sportowy weekend   -   15/10/2004
Mistrzostwa Polski seniorów we wspinaczce sportowej wybijają się na czoło imprez sportowych, które odbędą się w trakcie weekendu w Tarnowie i regionie. Nie zabraknie jednak innych emocji "na żywo". Wśród nich: koszykówki (m.in. kolejny pojedynek zawodniczek Pałacu Młodzieży walczących o I ligę a także turnieju streetballa podczas Święta Ulicy Lwowskiej), piłki ręcznej, tenisa stołowego, szachów. Kolejne pojedynki ligowe rozegrają także piłkarze.

Ogloszenie

Koszykówka

O wejście do I ligi kobiet: MKS Pałac Młodzieży Tarnów - Górnik Wieliczka (n. 12 - hala widowiskowo-sportowa przy ul. Gumniskiej w Tarnowie).
III liga mężczyzn: SSA Unia Tarnów - STS Nowy Sącz (n. 12 - hala Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach).

Małopolska liga kadetek: MKS Pałac Młodzieży Tarnów - UKS Iskra Klecza Dolna (s. 11 - hala widowiskowo-sportowa przy ul. Gumniskiej w Tarnowie).

Koszykówka uliczna
Turniej z okazji Święta Ulicy Lwowskiej w Tarnowie (n. - 10.30 - minibasket; n. 12 - junior; n. 13.30 - open kobiety; n. 14 - open mężczyźni - ulica Lwowska odcinek między ul. ul. Starodąbrowską i Goslara).

Piłka nożna

IV liga: BKS Bochnia - Tuchovia Tuchów (n. 15), Strażak Mokrzyska - Malineks Kobylanka (n. 15), Wolania Wola Rzędzińska - Unia Tarnów (s. 15 - boisko Błękitnych Tarnów).

Klasa okręgowa: Ciężkowianka Ciężkowice - Orzeł Dębno (n. 15), Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Metal-Gawro Tarnów (n. 15), KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz - Błękitni Tarnów (s. 15), Nieciecza - Rylovia Rylowa (n. 11), Orzeł Cikowice - Gosłavia Gosławice (n. 15), Skrzyszovia Skrzyszów - Polan Żabno (n. 14), Wietrzychowice - Rzezawianka Rzezawa (n. 15), Wisła Szczucin - Dunajec Zakliczyn (n. 14).

Klasa "A" - grupa I: Czarni Kobyle - Górnik Siedlec (n. 15), Drwinka Drwinia - Żubr Gawłówek (n. 15), Piast Łapanów - Naprzód Sobolów (n. 12 - boisko w Tarnawie), Victoria Słomka - Macierz Lipnica Murowana (n. 15), Wisła Grobla - Raba Książnice (n. 12).

Grupa II: Arkadia Olszyny - Sokół Maszkienice (n. 15), Dunajec Mikołajowice - Iskra Łęki (n. 14), Jadowniczanka Jadowniki - Iva Iwkowa (n. 15), Olimpia Bucze - Sokół Borzęcin (n. 15), Pagen Gnojnik - Jasień Brzeski (n. 14.30), Victoria Porąbka Uszewska - Pogoń Biadoliny Radłowskie (n. 11.30).

Grupa III: Ikar Odporyszów - Łukovia Łukowa (n. 11), Iskra Tarnów - Olesno (n. 16), Nadwiślanka Wola Rogowska - Łęgovia Łęg Tarnowski (n. 16), Polan II Żabno - Brzezówka (n. 11), Powiśle Bolesław - Radłovia Radłów (n. 16), Szarwark - Unia Les-Drób Niedomice (n. 11 - boisko w Luszowicach), Wolania Wola Żelichowska - Olimpia Zabawa (n. 14).

Grupa IV: Huragan Buchcice - Burzyn (n. 14 - boisko w Łowczowie), Orzeł Lisia Góra - Nowa Jastrząbka (n. 11), Pogoria Pogórska Wola - Jutrzenka Wierzchosławice (n. 14), Pogórze Pleśna - Olimpia Wojnicz (n. 14), Radlna - Ryglice (n. 14), Szynwałd - Victoria Koszyce Małe (n. 11.30), Zorza Zaczarnie - Dunajec Zbylitowska Góra (n. 14).

I liga juniorów starszych: BKS Bochnia - Wolania Wola Rzędzińska (s. 11 - boisko w Krzyżanowicach), Dunajec Zakliczyn - Orzeł Dębno (s. 11), Piast Łapanów - Sokół Borzęcin (s. 15 - boisko w Tarnawie), Rylovia Rylowa - Czarni Kobyle (s. 11), Strażak Mokrzyska - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska (s. 11), Tarnovia - Błękitni Tarnów (s. 11), Tuchovia Tuchów - Novi Jodłówka (s. 11).

Piłka ręczna

I liga mężczyzn: BKS Bochnia - Pabiks Pabianice (s. 18 - hala I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni).

II liga mężczyzn: Unia Tarnów - Kusy Kraków (s. 17 - hala Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 w Tarnowie).

Szachy

Turniej w szachach szybkich (s. 10 - sala PUKS Karolina na os. Zielonym w Tarnowie).

Turniej w szachach błyskawicznych (n. 10 - sala PUKS Karolina na os. Zielonym w Tarnowie).

Tenis stołowy

II liga kobiet: KKS Skrzyszów - KTS II Tarnobrzeg (s. 10), KKS Skrzyszów - Piskorowice (s. 15) - oba mecze w hali Szkoły Podstawowej w Skrzyszowie).

II liga mężczyzn: UKS AGRA II Olesno - KS Tymbark (s. 14 - sala Szkoły Podstawowej w Oleśnie).

Wspinaczka sportowa

Mistrzostwa Polski seniorek i seniorów (s. 12 - eliminacje konkurencji na trudność oraz na czas kobiet i mężczyzn; s. 18 - półfinały konkurencji na trudność kobiet i mężczyzn; n. 16 - finały konkurencji na trudność oraz na czas kobiet i mężczyzn) - hala sportowa Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Krupniczej). (STM)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 



© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947