To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Profilaktyka zdrowotna dla kobiet w gminie Tarnów    -   06/7/2011
Bezpłatne badania mammograficzne
To dobra wiadomość dla wszystkich kobiet urodzonych w latach 1942-1961, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie korzystały z badań mammograficznych – bezpłatne badania tego rodzaju będzie można wykonać w lipcu na terenie Gminy Tarnów. Począwszy od 18 lipca mammobus odwiedzać będzie kolejne miejscowości.

Ogloszenie
>

W dniach 18-19 lipca mammobus zagości przy ośrodku zdrowia w Woli Rzędzińskiej, 20 lipca – obok przychodni w Nowodworzu, a 21 i 22 lipca – przy ośrodku zdrowia w Koszycach Małych. Realizujące badania Centrum Medyczne Maszachaba wysyła osobiste zaproszenia, ale – jak zapewnia Renata Wiśniewska prezes Centrum – z badań będą mogły skorzystać również te panie, które nie otrzymały zaproszenia, ale spełniają podane wyżej warunki. Przebadać się będą mogły nawet te osoby, które w Gminie Tarnów przebywają na wakacjach, z tą jednak różnicą, że o ile dla pań z terenu gminy wyniki będą do odebrania w ośrodkach zdrowia, o tyle osoby mieszkające poza gminą będą zobowiązane uiścić drobną opłatę na poczet wysyłki tychże wyników na wskazany adres. -Zachęcam wszystkie panie, które spełniają określone wymagania, do skorzystania z tej oferty bezpłatnych badań, bo profilaktyczna rola mammografii w wykrywaniu raka piersi jest nie do przecenienia. To bardzo ważne badania, które rzeczywiście ratują życie – podkreśla włodarz Gminy Tarnów.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, January 19, 2022 20:20:20
IP     : 54.161.2.204
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html