Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zamień galerię handlową na Muzeum...    -   08/7/2011
Muzealne wieści
„Zamień galerię handlową na Muzeum i... przyjdź z całą rodziną”- Zachęca Muzeum Okręgowe w Tarnowie. Najpiękniejsze zastawy stołowe, niepowtarzalne meble, piękne ozdoby, ekskluzywna moda z najlepszych salonów europejskich – to wszystko, zamiast w galerii handlowej obejrzysz w… muzeum. Na dodatek w każda niedzielę za darmo! Można także wejść na wieżę tarnowskiego Ratusza (wstęp płatny) i podziwiać malowniczą panoramę Tarnowa...

Ogloszenie

Wszystkie Oddziały Muzeum Okręgowego w centrum Tarnowa, czyli Ratusz, Muzeum Etnograficzne, Gmach Główny-zapraszają do bezpłatnego zwiedzania wystaw w każdą niedzielę. Szczególnie polecamy nową ekspozycję w Ratuszu w całości poświęconą kulturze sarmackiej barwnie opisanej w sienkiewiczowskiej Trylogii. Warto spojrzeć na jedyny autentyczny portret Bohdana Chmielnickiego. W dzień powszedni w Ratuszu Muzeum proponuje bilet rodzinny w preferencyjnej cenie 10 zł., który upoważnia do wstępu na ekspozycję pięć osób.
Okres wakacji to także wyjątkowa okazja by zdobyć wieżę tarnowskiego Ratusza i podziwiać malowniczą panoramę miasta i okolicy z wysokości ponad trzydziestu metrów. Przy odrobinie szczęścia i dobrej pogodzie zobaczyć można nie tylko okolicę, ale również pasmo Tatr. Wejście na wieżę czynne codziennie, oprócz poniedziałków, w godzinach pracy Muzeum. Wstęp płatny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(08-07-2011) Alderman's Nail :
Byłem z rodziną w Noc Muzeów, naprawdę warto choć dzieci trudno zainteresować muzealnymi zbiorami, wolą KFC. Może gdyby były jakieś symulacje komputerowe, jakieś hełmy do wirtualnego świata to może. Klasyczne ekspozycje wioną nudą tak jak całe to prowincjonale miasto, ale polecam Warszawę i Centrum Nauki Kopernik, szok zachwyt i niezapomniane wrażenia, NIEZAPOMNIANE!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl