To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   I Małopolski Zlot Samochodów BMW   -   15/10/2004
W sobotę rozpoczyna się w Tarnowie dwudniowy I Małopolski Zlot Samochodów BMW - Tarnów 2004. Zlot pomyślany jako spotkanie zamykające tegoroczny sezon jest organizowany przez Beemka-Klub. Zaproszono na niego też członków BMW Klub Łódź oraz Ogólnopolskiego Rejestru Rekinów (z całego kraju) a także Tarnowian poruszających się autami tej zacnej marki.

Ogloszenie

Zbiórka uczestników zlotu odbędzie się o godz. 14.30 w sobotę pod marketem Nomi/Hypernova. Następnie zorganizowaną grupą "beemki" wyruszą na ulice Tarnowa celem oznajmienia wszystkim Tarnowianom rozpoczęcia zlotu. Zaplanowano też podróż na Górę św. Marcina , aby goście mogli podziwiać panoramę naszego miasta.
Baza zlotu znajduje się na Campingu pod Jabłoniami na ul. Piłsudskiego. Tam tez, przy ognisku bawić się będą wieczorem uczestnicy Zlotu.
W niedzielę "beemki" pojadą w paradzie po ulicy Lwowskiej, w trakcie jej święta, a w godzinach od 12.00 do 16.00 będzie je można podziwiać na Rynku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 03:23:41
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html