To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejny program Towarzystwa Powszechnej Pomocy „Serce”    -   08/7/2011
Czarne Koty w akcji
Towarzystwo Powszedniej Pomocy „Serce” w Tarnowie, w ramach akcji LATO 2011 ,w okresie 27 czerwca – 9 lipca już po raz 18 realizuje autorski program o charakterze profilaktyczno - rekreacyjnym pn,:„Czarne Koty”. To ok. 30-osobowa zintegrowana grupa dzieci, w większości z rodzin uboższych i wielodzietnych. ”Celem naszego przedsięwzięcia jest uwrażliwienie tej grupy dzieci, na potrzebę życzliwości wobec rówieśników, oraz poprawianie wzajemnych relacji osobowych. Cele te są realizowane m.in. poprzez formy zabawowe, rekreacyjne oraz zajęcia o charakterze prozdrowotnym – w oparciu o bardzo bogaty program wypoczynku letniego” - piszą organizatorzy.

Ogloszenie
>

„Czarne Koty” uczestniczyły już m.in. w zajęciach na ścianie wspinaczkowej, strzelnicy, basenie, przejażdżkach konnych w LKJ w Klikowej. Była w Kinie „Milenium” na filmie przygodowym „Super 8”.W programie zaplanowanych jest dalszych wiele atrakcji m.in.:Day Camp, wyścigi na gokartach czy wycieczka do Kopalni Soli w Bochni. Warto zaznaczyć że akcje letnią „Czarnych kotów” tradycyjnie wspomagają :Cukiernia Targowa oraz tarnowskie restauracje.

Foto: Paweł Topolski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 5, 2022 19:37:00
IP     : 44.201.95.84
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html