To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pracowite lato tarnowskich wspinaczy    -   08/7/2011
Wspinaczkowe wakacje
Wakacje to niezwykle intensywny okres dla miłośników wspinaczki sportowej. Na zbliżające się tygodnie zaplanowano szereg ważnych imprez międzynarodowych, na których na pewno nie zabraknie zawodników z Tarnowa.

Ogloszenie
>

Już 10 lipca we francuskim Chamonix zostanie rozegrana trzecia edycja Pucharu Europy Juniorów na czas. Nasze miasto będzie reprezentowała pięcio – osobowa ekipa w składzie: Anna Brożek, Iza Janis, Marcin Dzieński, Jacek Kaczanowski oraz Michał Lewicki. Wszyscy to wychowankowie MKS PM Tarnów na co dzień trenujący pod okiem Marcina Bibro. Szczególnie liczymy na dobry występ Marcina Dzieńskiego, który jest aktualnym Wicemistrzem Świata Juniorów. Dwa dni później, na tym samym obiekcie, w trakcie Pucharu Świata Marcin będzie miał okazję skonfrontować swoje umiejętności z seniorami. Na tej imprezie z pewnością nie może zabraknąć najbardziej utytułowanej polskiej zawodniczki Edyty Ropek, na dobre miejsce z pewnością liczą też prezentujący aktualnie bardzo wysoką formę Jędrzej Komosiński (KU AZS PWSZ Tarnów) oraz aktualna Mistrzyni Świata Juniorów – Klaudia Buczek (MKS Tarnovia).

Z Francji ekipa Pałacu Młodzieży uda się do niemieckiego Friedrichshafen, gdzie 14 lipca w kolejnej edycji Pucharu znów zmierzy się z rywalami z całej Europy.

Następny kierunek to włoskie Arco, gdzie odbędą się Mistrzostwa Świata. To ogromna, trwająca ponad tydzień, impreza wspinaczkowa, w której we wszystkich kategoriach udział zapowiedziało ponad 700 zawodników z 55 krajów. Konkurencje na czas będące domeną tarnowskich wspinaczy zostaną rozegrane 22 i 23 lipca i oczywiście liczymy w nich na sukcesy.

Szczegółowe informacje oraz zdjęcia z kolejnych imprez na www.oblak.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, July 17, 2024 15:51:07
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html