To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   II Kabaretowy Dobry Wieczór   -   16/10/2004
10 listopada już po raz drugi w tym roku będziemy mogli się bawić w Mościcach w trakcie imprezy kabaretowej zatytułowanej "Kabaretowy Dobry Wieczór". Wystąpią : kabaret Ani Mru Mru, Jerzy Kryszak, "Koń Polski", Ireneusz Krosny. Całość poprowadzi Maciek Stuhr. Do 20 X promocyjne ceny biletów! A już za kilka dni - konkurs na naszym portalu, w którym nagrodą będą bezpłatne bilety dla inTARnautów.

Ogloszenie

- Pierwszy "Kabaretowy Dobry Wieczór", który zaserwowaliśmy Tarnowianom w marcu cieszył się naprawdę wielkim powodzeniem. Postanowiliśmy więc z Agencją BAMA z Opola pójść za ciosem - mówi Janusz Janicki z Agencji Artystycznej "Bajan", która organizuje widowisko na miejscu, w Tarnowie.

Do 20 października bilety na kabareton można będzie nabyć w promocyjnej cenie. Dorośli zapłacą 35 zł a młodzież i studenci jedynie 20 zł. Bilety można kupić w zakładach pracy, sklepach muzycznych oraz bezpośrednio w Agencji "Bajan" przy ul. Sowińskiego 20.

InTARnautom polecamy śledzić informacje w portalu - na tydzień przed imprezą ogłosimy konkurs, w którym nagrodą będą bilety na kabareton.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 09:53:04
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html