To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Święto Ulicy Lwowskiej - nagrody w pierwszym konkursie   -   16/10/2004
Jutro świętujemy na ulicy Lwowskiej. W programie imprezy między 10.00 a 21.00 przewidziano całe mnóstwo atrakcji. Będą też konkursy dla uczestników. Jeden z nich, całotygodniowy konkurs w naszym portalu dotyczący ulicy rozstrzygnęliśmy już dzisiaj ! Wylosowaliśmy aż 10 zwycięzców. Wszyscy oni będą mogli odebrać nagrody -upominki jutro, w czasie trwania Święta, w naszej redakcji.

Ogloszenie

Przypomnijmy, pytaliśmy przez jakie dzielnice Tarnowa przebiega ulica Lwowska. Zaczyna się oczywiście w Śródmiesciu, biegnie potem przez Grabówkę i Rzędzin. Nadesłano do nas ponad 80 prawidłowych odpowiedzi. Spośród nich wylosowaliśmy dziesiatkę szczęśliwców, którzy jutro otrzymają małe, ale bardzo użyteczne, atrakcyjne upominki.
Oto pełna lista nagrodzonych osób :
Krystyna Drozd,
Ewa Mulowska,
Renata Leśniak,
Sebastian Limanowski,
Agnieszka Armatys,
Anna Czernik,
Edyta Skórka,
Tomasz Gawin,
Jerzy Musiał,
Joanna Wilk.


Wszystkim wyżej wymienionym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do naszej redakcji jutro w niedzielę 17 X, podczas trwania festynu na ulicy Lwowskiej. Między godziną 15.00 a 16.00 należy nieco zboczyć z miejsca odbywania się imprezy (główna scena stanie w Bramie Pilzneńskiej) i zgłosić się po odbiór swojej nagrody na Rynek 12 (III piętro). Fundatorem nagród w konkursie jest Starostwo Powiatowe w Tarnowie.


Jutro między Bramą Pilzneńską a Starodąbrowską przez 11 godzin będzie można brać udział w innych, licznych konkursach, zabawach, turniejach (m.in. rycerskim i turnieju stretballa), pokazach mody, aerobiku, modelarstwa, gokartów, skokach na bungy, lotach balonem, paradach motocykli i samochodów, a także koncertach. Zagrają m.in. The Way, Mim, Leliwa Jazz Band a gwiazdą wieczoru bedą ŻUKI z największymi hitami lat 60- tych. Wzdłuż ulicy ustaawionych zostanie kilkadziesiąt stoisk sponsorów imprezy a na scenie pojawią się też tarnowscy żużlowcy.
- Atrakcji nie braknie - zapewnia Krzysztof Franek, główny organizator imprezy. Zapraszamy na Lwowską !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 03:26:10
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html